Business Academy - Warsztaty dla architektów prowadzone przez Strefę Architekta Maxfliz

Business Academy to innowacyjny cykl warsztatów biznesowych skierowanych do architektów i projektantów, którego twórcami są specjaliści z katowickiego zespołu Strefy Architekta - Katarzyna Grabowska oraz Kamil Kopic. Początki tego fascynującego przedsięwzięcia sięgają października minionego roku, kiedy to odbyły się pierwsze warsztaty, zdobywając niezwykłą popularność wśród architektów, którzy współpracują z Maxfliz. 

  

Zdjęcie przedstawiające Kamila Kopica, Magdalenę Skibkę i Katarzynę Grabowską.

Na zdjęciu: Kamil Kopic, Magdalena Skibka, Katarzyna Grabowska. 

 

 

Kompleksowa Wiedza dla Architektów i Projektantów 

Business Academy to niezrównane źródło kompleksowej wiedzy na temat skutecznego prowadzenia biznesu w obszarze home & design. Twórcy tego cyklu, Kasia i Kamil, skupili się na zapewnieniu uczestnikom warsztatów dostępu do wiedzy prowadzenia firmy, budowania marki, sztuki negocjacji, komunikacji, efektywnego planowania oraz zarządzania stresem. To niezwykle istotne aspekty, które często pomijane są w tradycyjnym szkolnictwie architektonicznym. Wielu utalentowanych architektów może być doskonałymi projektantami, ale brak umiejętności biznesowych może ograniczać ich sukces. 

  

Relacja z warsztatów architektonicznych Maxfliz Business Academy.

Warsztaty Business Academy. 

 

 

Nauka od ekspertów w dziedzinie 

Rozwiązaniem tej luki w edukacji architektonicznej jest Business Academy. Ta inicjatywa wyróżnia się tym, że oferuje uczestnikom możliwość nauki od najlepszych ekspertów w dziedzinie. Cykl warsztatów umożliwia architektom rozwijanie się na najwyższym poziomie dzięki praktycznym wskazówkom i doświadczeniom uznanego grona specjalistów. 

  

Relacja z warsztatów architektonicznych Maxfliz Business Academy.

Business Academy to niezrównane źródło kompleksowej wiedzy na temat skutecznego prowadzenia biznesu w obszarze home & design. 

 

 

Budowanie relacji i współpraca z partnerami 

Jednak Business Academy to nie tylko nauka i rozwój biznesowy. To także okazja do nawiązania cennych kontaktów w branży. Partnerzy Maxfliz mają możliwość uczestnictwa i współorganizacji warsztatów, co stanowi doskonałą platformę do budowania relacji z innymi profesjonalistami oraz poznania oferty najlepszych producentów, których produkty dostępne są w Salonach Maxfliz. 

Poczuj różnicę dzięki Maxfliz - to hasło nie tylko wpisuje się w kontekst szkoleń biznesowych, ale stanowi również filozofię cyklu warsztatów Poczuj. Stworzony przez Katarzynę Grabowską i Kamila Kopica, ten cykl skupia się na równowadze, uważności i doświadczaniu poprzez zmysły. Wykorzystując pięć zmysłów - wzrok, słuch, węch, smak i dotyk - uczestnicy mają okazję odkrywać, jak te elementy mogą wpływać na ich działalność biznesową. 

 

Relacja z warsztatów architektonicznych Maxfliz Business Academy.

Spotkania w ramach cyklu Poczuj. 

 

 

Business AcademyWarsztaty z cyklu Poczuj 

Spotkania w ramach cyklu Poczuj to wyjątkowe doświadczenia, które pobudzają kreatywność i inspirują architektów do tworzenia nowych rozwiązań. Wspólne rozmowy, wernisaże, sesje livecooking i spotkania z ekspertami z różnych dziedzin stanowią cenne narzędzia w walce z rutyną i stresującym tempem pracy. 

Niezwykłe korzyści płynące z cyklu Poczuj to także wsparcie dla architektów, którzy pragną przekuć swoje pasje w prosperujący biznes. W ramach tego projektu Maxfliz angażuje się w rozwijanie kreatywnych pomysłów i wspiera architektów na różnych etapach ich drogi zawodowej. 

Jeśli jesteś architektem, to właśnie teraz masz możliwość dołączenia do naszej społeczności. Śledź nasze działania na Facebooku - Strefa Architekta Maxfliz Katowice oraz na Instagramie, aby być na bieżąco z naszymi inspirującymi inicjatywami. 

Business Academy i cykl warsztatów Poczuj to nie tylko wyjątkowe okazje edukacyjne, to przede wszystkim podróż po świecie wiedzy, inspiracji i sukcesu w dziedzinie architektury i biznesu. 

Jeśli jesteś architektem, to właśnie teraz masz możliwość dołączenia do naszej społeczności.

Śledź nasze działania na:
 facebook-maxfliz.jpg [227.53 KB] Facebooku - Strefa Architekta Maxfliz Katowice oraz na instagram-maxfliz.jpg [247.67 KB]Instagramie,
aby być na bieżąco z naszymi inspirującymi inicjatywami.

Po więcej informacji zapraszamy do Strefy Architekta.