Biała kuchnia z drewnianym blatem — jaka podłoga będzie pasowała?

Biała kuchnia z drewnianym blatem jest rozwiązaniem, na jakie zdecydowało się wielu inwestorów. Jeżeli należysz do nich, powinieneś pomyśleć także odpowiedniej podłodze, która nie tylko będzie pasowała do aranżacji, ale również będzie podkreślała ponadczasowość i elegancję mebli i blatu. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, które sprawią, że biała kuchnia z drewnianym blatem przez wiele lat będzie wyglądała wyjątkowo. 

Biała kuchnia z drewnianym blatem to idealna baza pod różnego rodzaju aranżacje. Dobierając odpowiednią podłogę oraz dodatki, możesz z powodzeniem stworzyć kuchnię w stylu skandynawskim, industrialnym, modernistycznym czy glamour. Aby baza była kompletna, musisz do niej dobrać odpowiednią podłogę. Jaką? Odpowiedzi szukaj poniżej.

Biala kuchnia z drewnianym blatem.jpg [243.43 KB]

Podłoga drewniana — w kolorze blatu 

Zastanawiasz się jaka podłoga będzie pasowała do Twojej aranżacji? Pamiętaj, że powinna ona pasować nie tylko do frontów szafek, ale również blatu. Jeżeli został wykonany z drewna, podłoga drewniana lub płyty imitujące drewno będą najlepszym wyborem. Pamiętaj, aby dobrać produkty w zbliżonym lub ciemniejszym odcieniu. Dzięki temu jeszcze bardziej podkreślisz przepiękną biel szafek.  

Biala kuchnia z drewnianym blatem - 1.jpg [306.79 KB]

W nowoczesnej białej kuchni dużo bieli 

Jeżeli Twoja kuchnia będzie odznaczała się połyskującymi białymi meblami, bo jak najbardziej chcesz rozświetlić wnętrze, doskonale w tym wnętrzu będzie prezentować się także podłoga w tym samym kolorze. Białe płytki będą optycznie powiększać wnętrze, dlatego warto wykorzystać je w małych pomieszczeniach. Jeżeli boisz się, że biała kuchnia z drewnianym blatem i białymi płytkami będzie wyglądała zbyt modernistycznie i minimalistycznie możesz ożywić je dodatkami w mocniejszych kolorach, np. czerwienią, granatem czy zielenią w odcieniu butelkowym. 

Biala kuchnia z drewnianym blatem - 2.jpg [292.18 KB]

Nie biała i nie drewniana — czyli jaka podłoga do białej kuchni? 

Nie chcesz mieć białej ani drewnianej podłogi? Wcale nie musisz. Choć są to uniwersalne rozwiązania, podłoga może mieć także inny kolor. W tym wypadku z powodzeniem możesz wykorzystać odcienie szarości. Doskonale sprawdzą się płytki imitujące beton albo panele winylowe, które także będą idealnie sprawdzać się jako podłoga w kuchni. 

Biala kuchnia z drewnianym blatem - 3.png [257.33 KB]