Baseny ogrodowe – dlaczego warto się na nie zdecydować? Gdzie je kupić? 

Zastanawiasz się, jak wykreować w domu wyjątkową oazę relaksu? A może pragniesz zwiększyć atrakcyjność swojej inwestycji? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, najpewniej zainteresuje Cię własny basen w ogrodzie. I mimo że całkiem sporo sklepów takie produkty oferuje, zalecamy ich zakup jedynie u sprzedawców cieszących się silną pozycją na rynku. Dlaczego to takie istotne? Odpowiadamy. 

Basen.jpg [240.12 KB]

Basen ogrodowy – dlaczego warto się na niego zdecydować? 

Basen ogrodowy daje przede wszystkim możliwość orzeźwienia się w gorące, letnie dni. To również znakomita forma relaksu, która pozwala wspaniale się odstresować - zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy staramy się ograniczać swoją aktywność na zewnątrz. Co więcej, w dużych basenach można pływać, a nawet wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia – jest to o tyle istotne, że oddziałują one na wszystkie partie mięśni, wspomagają pracę kręgosłupa, a do tego przeznaczone są dla osób w niemal każdym wieku. 

hydrowell-basen-z-hydromasazem-maxfliz.jpg [182.40 KB]

Dlaczego wybrać kupić basen w Max Fliz? 

Gdzie kupić własny basen ogrodowy? Cóż, najlepiej w Max Fliz. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy sprawdzoną i cenioną marką, która powstała ponad 25 lat temu. Jak więc widzisz, posiadamy bogate doświadczenie i to nie tylko jeśli chodzi o handlowanie, ale również serwisowanie. Ponadto oferowane przez nas baseny są nieustannie ulepszane, tak aby zapewniały naszym klientom 100% satysfakcji. 

Baseny posiadają często bardzo skomplikowaną konstrukcję, która składa się z ogromnej ilości elementów. Jako Max Fliz posiadamy – w przeciwieństwie do wielu marek – własny magazyn podzespołów, które w każdym momencie mogą posłużyć Tobie jako części zamienne. Wybierając basen u nas, wybierasz więc tak naprawdę bezpieczeństwo oraz gwarancję dostępności poszczególnych części przez długie lata.  

Chillout_SPA_Genesis_visualisation.jpg [454.45 KB]

Dlaczego to wszystko jest takie istotne? Ponieważ wiele firm sprowadza podzespoły do basenów z Azji. Tymczasem, jak pokazuje doświadczenie, wiąże się to z wieloma problemami zarówno dla  przedsiębiorstw, jak i samych klientów. Koszt transportu części zamiennych z innego kontynentu potrafi nagle wzrosnąć i to kilkakrotnie – wiemy, że wiele firm z wielkim trudem dostosowało się tylko do tej pory do tak zaskakujących zmian na rynku, a duża część z nich w ogóle nie przetrwała. 

Co stanie się z zatem klientami takich sklepów, jeśli znowu dojdzie do tak wielkich przeobrażeń, np. podczas kolejnego kryzysu? Cóż, jeżeli będziesz wówczas poszukiwał zamiennych podzespołów, z pewnością nie będziesz w łatwej sytuacji, ponieważ wraz z kosztami transportu wzrośnie również cena zamiennych podzespołów. A jeżeli dany sklep nie przetrwa trudnej sytuacji ekonomicznej, możesz takich elementów już nigdy nie otrzymać. Decydując się na zakupy w Max Fliz nie musisz się takiej sytuacji obawiać – potrzebne podzespoły otrzymasz u nas praktycznie od ręki, a szansa na to, że nagle znikniemy z rynku, jest bardzo, bardzo mała. 

Meble-Ogrodowe (1).jpg [216.93 KB]