test-blog-2

Idealna przestrzeń dla Mamy - jak ją zaaranżować?

 

Dzień Matki to święto, w którym warto podarować mamie więcej uczucia i uwagi niż na co dzień. Drobne upominki i miłe słowa z pewnością ją ucieszą, jednak - jeśli naprawdę pragniesz ją zaskoczyć - warto zaproponować jej niezwykłą metamorfozę wnętrza. Możesz mieć pewność, że ten pomysł sprawi jej mnóstwo radości!

Bonaldo.jpg [243.50 KB]

Mama to osoba, która wykonuje kilka zadań naraz. Ciągle zabiegana, zawsze znajduje jednak czas dla swojego dziecka. Chcąc zaaranżować dla niej przestrzeń idealną, warto zwrócić uwagę na to, aby wszystkie najistotniejsze przedmioty znajdowały się w zasięgu ręki. Jednocześnie proponujemy pomyśleć o kąciku przeznaczonym do relaksu i odpoczynku, miękkim dywanie oraz praktycznej toaletce.

Miękka i elegancka kanapa

Aby wykreować w domu mamy wspaniałą oazę do odpoczynku, w pierwszej kolejności wybierz miękką i wygodną sofę. Nasza propozycja to Night Fever Giuseppe Viganó – kanapa, na której można zrelaksować się po dniu pełnym wyzwań, samodzielnie lub w towarzystwie bliskiej osoby. To jedno z tych wyjątkowych mebli, na którym tworzą się wspomnienia i na którym można wspaniale odpocząć od wszechobecnego, miejskiego zgiełku. Lekko połyskująca kanapa daje również mnóstwo możliwości stylizacyjnych: pozwala ułożyć poduszki w dowolnej konfiguracji, a tym samym - stworzyć kompozycję, która zapewni Twojej mamie poczucie nieprzebranego komfortu oraz harmonii.

Arketipo Night Fever.JPG [153.23 KB]

Funkcjonalna i wszechstronna garderoba

Każdej mamie przyda się również wszechstronna, praktyczna, a zarazem elegancka garderoba. Prezentowane przez nas rozwiązanie jest niesamowicie funkcjonalne – półki oraz zestawy szuflad można ustawiać w nim na wiele rozmaitych sposobów, a tym samym przystosować to miejsce idealnie do swoich potrzeb oraz stylu życia.

Ten model garderoby wyposażony w światła LED, które biegną wzdłuż słupków, pięknie oświetlając całą konstrukcję. Pozwala to nie tylko lepiej uwidocznić znajdujące się w środku ubrania, ale tworzy również w pomieszczeniu klimatyczną aurę. Dodatkowo, możesz do całości dobrać pasujące do wystroju panele. Te wykonane ze szkła stylowo wyeksponują eleganckie dodatki, natomiast te z drewna zamaskują to, co mama pragnie ukryć przed wzrokiem gości.

Bonaldo Fluff.JPG [63.48 KB]

Estetyczna i praktyczna toaletka

W pokoju każdej mamy przyda się również stylowa toaletka. Nasza propozycja to model osadzony na podstawie w kształcie litery „X”. Ceramiczny blat w alabastrowym kolorze pozwala wygodnie ustawić kosmetyki wykorzystywane podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Wbudowane lustro z diodami LED umożliwia natomiast przeprowadzanie wszelkich zabiegów oraz wykonywanie makijażu z najwyższą precyzją. Pamiętaj, że toaletka może być alternatywnie wykorzystywana także jako klasyczna i bardziej elegancka wersja biurka. Jeśli w mieszkaniu Twojej mamy znajduje się niewiele przestrzeni, zdecydowanie warto pomyśleć o takim rozwiązaniu.

Cattelan Trousse.JPG [94.11 KB]

Stylowy i przyjemny w dotyku dywan

Aby mama mogła w pełni się zrelaksować, w jej wnętrzu powinien znaleźć się również miękki oraz miły w dotyku dywan. Nasza propozycja to model wykonany z wełny dziewiczej, utrzymany głównie w tonacji zielonej, która na myśl przywodzi spokój, harmonię, ukojenie. Pomoże on wykreować we wnętrzu przytulną atmosferę, natomiast zimą zapewni przyjemne ciepło pod stopami. Nasz dywan, dzięki swoim unikalnym właściwościom, wpłynie także na lepszą jakość powietrza w pomieszczeniu. Pewne jest również to, że ów dywan wniesie do wnętrza Twoja mamy sporą dawkę piękną i romantyzmu.

Carpets and more.JPG [39.42 KB]

testowy_blcozek_webp

test bloczka

napis napis

 

test_9934.jpg [9.55 KB]

koniec napisu