MPK-par-1

MPK-Baner.jpg [232.50 KB]

 

Urządzimy Cię pod Klucz

Szybko, sprawnie, efektownie

Dział Obsługi Inwestycji Maxfliz to przede wszystkim indywidualne i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz współpraca wyłącznie z profesjonalistami.
W ofercie „Wykończenia pod klucz świadczymy kompleksową usługę wykończenia lokalu mieszkalnego, na podstawie wybranego wcześniej programu wykończeniowego.

W ramach realizacji przygotowujemy w zależności od wybranego pakietu wizualizację łazienki, rozrysy podłóg lub projekt całego mieszkania. To, co nas wyróżnia to możliwość obejrzenia materiałów z wybranego pakietu w naszym salonie wraz z naszym opiekunem. Realizację wykonujemy w najwyższym standardzie, wykorzystując niebanalne rozwiązania, wyszukane detale oraz ekskluzywne materiały z najnowszych kolekcji prestiżowych marek.

 
Dla Naszego zespołu słowo „niemożliwe” nie istnieje

 

wave-element.png [11.33 KB]

 

MPK- katalog

MPK-Katalog-Broszura_large.jpg Mieszkanie pod klucz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

mpk- buttony grid

MPK-par-2

 

 

Korzyści ze Współpracy

 

ikona-1.png [4.76 KB]

Bezpieczeństwo

Rozumiemy je na wielu płaszczyznach i wiemy jak ważnym elementem jest dla naszych Klientów. Od 24 miesięcznej gwarancji na wykonywane usługi i materiały, przez opiekę naszych doradców na wszystkich etapach realizacji, aż po serwis posprzedażowy. Wszystkie te elementy składają się w całość, która zapewnia najwyższy poziom komfortu.

 

6-ikona.png [4.42 KB]

Kompleksowość

Współpracując z Maxfliz w jednym miejscu zrealizujesz swoje pomysły związane z aranżacją każdej przestrzeni. Szeroka gama asortymentu i doświadczenie naszych doradców sprawią, że wykończenie łazienki, kuchni, salonu, jadalni, a nawet ogrodu nie stanowi wyzwania.

 

 ikona-2-czas.png [7.26 KB]

Oszczędność czasu

5 salonów stacjonarnych w 4 miastach w Polsce, to ponad 13.000 m2 najwyższej klasy ekspozycji, prezentującej najnowsze światowe trendy. Gotowe aranżacje, asortyment od A do Z oraz pełna obsługa sprzedażowa. Wszystko w jednym miejscu.

 

1-ikona.png [3.84 KB]

Tylko sprawdzone ekipy 

Współpracujemy wyłącznie z wykonawcami, których umiejętności i rzetelność sprawdziliśmy na wspólnych realizacjach.

 

2-ikona.png [3.14 KB]

Opieka

 Dla naszych Klientów jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji.

 

3-ikona.png [3.98 KB]

Gwarancja

 Dajemy 24 miesięczną gwarancję na wykonane usługi i materiał 

 

4-ikona.png [3.41 KB]

Oszczędność pieniędzy

Możliwość obniżenia stawki VAT z 23% na 8%. Szczegóły w regulaminie. 

 

5-ikona.png [4.52 KB]

Współpraca z najlepszymi

 Od lat współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i markowymi producentami płytek, mebli, oświetlenia i wyposażenia łazienek w Europie i na świecie. To daje gwarancję wysokiej jakości produktów i terminowych dostaw.

 

 

MPK-par-3-ceny

 

Wygodny.png [43.71 KB]

Szczęśliwy.png [39.47 KB]

     
*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 kodeksu cywilnego. Oferta dotyczy mieszkań powyżej 50m2. W przypadku mieszkań o metrażu PONIŻEJ 50m2 możliwa jest wycena indywidualna.

 

MPK-par-4-wygodny

element-web-WYGODNY_lewa.jpg Mieszkanie pod klucz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

To wariant wykończenia wnętrz skierowany do osób, które w krótkim czasie i optymalnym budżecie pragną kompleksowo wykończyć lokal. Program Wygodny to rozwiązanie Twoich problemów w kwestii doboru inspiracji i wyboru materiałów wykończeniowych.

MPK-par-5-szczęśliwy

element-web-SZSZCZESLIWY_prawa.jpg Mieszkanie pod klucz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Przestrzeń mieszkalna powinna być odzwierciedleniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Program Szczęśliwy umożliwi realizację nowoczesnych i różnorodnych rozwiązań z zakresu wykończenia wnętrz. Oryginalne wzornictwo i wysoka jakość materiałów pozwolą stworzyć nowoczesne i ciekawie zaaranżowane wnętrza. Zrealizujemy innowacyjny projekt według Twoich oczekiwań!

Program Szczęśliwy to połączenie funkcjonalnych rozwiązań, elegancji oraz przystępnych cen.

MPK-par-6-Stylowy

element-web-STYLOWY_prawa.jpg Mieszkanie pod klucz | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dedykujemy klientom, którzy pragną mieć pełną dowolność w zakresie wyboru materiałów i usług.

Mogą Państwo skorzystać z projektu całego mieszkania na indywidualnie dobranych warunkach.

MPK-par-7-krok-po-kroku

Program-krok-po-kroku.jpg [559.29 KB]

 

MPK-par-8-karta

KLUB PARTNERA

 

MPK-zamow-zarejstruj-sie.jpg [84.49 KB]

 

URZĄDZIMY CIĘ POD KLUCZ 
KRAKÓW  krakow.podklucz@maxfliz.pl
KATOWICE  katowice.podklucz@maxfliz.pl
WROCŁAW wroclaw.podklucz@maxfliz.pl
WARSZAWA  warszawa.podklucz@maxfliz.pl

MPK - Formularz

Wybierz program

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.