Gessi - Dawid, który stanął do walki z Goliatami par1

Gessi - Dawid, który stanął do walki z Goliatem

Kiedy w 1992 roku Umberto Gessi otworzył firmę, nazwaną swoim nazwiskiem, była to niewielka manufaktura wytwarzająca wyposażenie łazienek. Jej twórca postanowił rzucić wyzwanie dużym producentom, o ugruntowanej i wieloletniej pozycji na rynku.

Czy udało się? Sądząc po tym, że produkty Gessi zdobywają nagrody i są dziś rozpoznawalne na całym świecie – zdecydowanie tak!

Baterie łazienkowe, baterie kuchenne, deszczownice, umywalki, wanny, dodatki łazienkowe, a nawet odświeżacze powietrza i tkaniny – wszystko, co opuszcza fabrykę Gessi, cechuje niebanalny design i duża dbałość o każdy szczegół wykończenia.

 

Zobacz więcej

Gessi - Dawid par2

GESSI_Jacqueline_04.jpg Gessi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

To produkty innowacyjne, skierowane do klientów, architektów i projektantów, którzy są kreatywnymi i dynamicznymi entuzjastami stylu życia. Mogą oni docenić nowatorskie podejście do elementów wyposażenia wnętrz, które cechuje tę markę.

Taka jest najnowsza kolekcja Hi-Fi. Prosta, geometryczna forma to nawiązanie do stylistyki, jaka w latach 90 panowała w urządzeniach audiofilskich. Dzięki temu elementy prysznica stały się jednocześnie dekoracją – funkcja użytkowa została połączona z estetyczną.

gessi hifi 2 image grid

empty
empty
empty

Gessi - par3

 

Jaki jest najbardziej naturalny sposób wypływania wody z instalacji? Gessi zna odpowiedź na to pytanie - poprzez wylewkę kaskadową, która imituje niewielki wodospad. Spadając na nasze ciało, masuje plecy, kark i ramiona. W tym czasie wydaje organiczny dźwięk, który działa uspokajająco. Woda jest równocześnie rozpylana w powietrzu – to wszystko to naturalna odnowa dla ciała i umysłu.

 

Produkty dobrze zaprojektowane, spełniające zadanie dekoracyjne, jednocześnie są funkcjonalne – i jest zgodne z dewizą Gessi -

 

"design to be experienced, to be worn and breathed"

 

– wzornictwo, którego się doświadcza, które się nosi, którym się oddycha.

Gessi- img4

empty
empty
empty
empty
empty

gessi 2 image grid

empty
empty
empty
empty

Gessi- img

empty
empty
empty

Gessi- img2

empty
empty

Gessi- img3

empty
empty
empty

producenci wyposażenia łazienek

Poznaj producentów wyposażenia łazienek:

Producenci wyposażenia łazienki

Gessi katalog pdf

SEP Umów się na wizualizację łazienki

łaz_k.jpg  Gessi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Nie masz pomysłu na swoje wnętrze?

Wybrałeś idealne płytki do swojej łazienki, ale nie wiesz jak je wykorzystać we własnym wnętrzu?
Umów się się na wizualizację w salonie Maxfliz. Nasi profesjonalni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.