Gessi - Dawid, który stanął do walki z Goliatami par1

Gessi - Dawid, który stanął do walki z Goliatem

Kiedy w 1992 roku Umberto Gessi otworzył firmę, nazwaną swoim nazwiskiem, była to niewielka manufaktura wytwarzająca wyposażenie łazienek. Jej twórca postanowił rzucić wyzwanie dużym producentom, o ugruntowanej i wieloletniej pozycji na rynku.

Czy udało się? Sądząc po tym, że produkty Gessi zdobywają nagrody i są dziś rozpoznawalne na całym świecie – zdecydowanie tak!

Baterie łazienkowe, baterie kuchenne, deszczownice, umywalki, wanny, dodatki łazienkowe, a nawet odświeżacze powietrza i tkaniny – wszystko, co opuszcza fabrykę Gessi, cechuje niebanalny design i duża dbałość o każdy szczegół wykończenia.

 

Zobacz więcej

Gessi - Dawid par2

GESSI_Jacqueline_04.jpg Gessi | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

To produkty innowacyjne, skierowane do klientów, architektów i projektantów, którzy są kreatywnymi i dynamicznymi entuzjastami stylu życia. Mogą oni docenić nowatorskie podejście do elementów wyposażenia wnętrz, które cechuje tę markę.

Taka jest najnowsza kolekcja Hi-Fi. Prosta, geometryczna forma to nawiązanie do stylistyki, jaka w latach 90 panowała w urządzeniach audiofilskich. Dzięki temu elementy prysznica stały się jednocześnie dekoracją – funkcja użytkowa została połączona z estetyczną.

gessi hifi 2 image grid

empty
empty
empty

Gessi - par3

 

Jaki jest najbardziej naturalny sposób wypływania wody z instalacji? Gessi zna odpowiedź na to pytanie - poprzez wylewkę kaskadową, która imituje niewielki wodospad. Spadając na nasze ciało, masuje plecy, kark i ramiona. W tym czasie wydaje organiczny dźwięk, który działa uspokajająco. Woda jest równocześnie rozpylana w powietrzu – to wszystko to naturalna odnowa dla ciała i umysłu.

 

Produkty dobrze zaprojektowane, spełniające zadanie dekoracyjne, jednocześnie są funkcjonalne – i jest zgodne z dewizą Gessi -

 

"design to be experienced, to be worn and breathed"

 

– wzornictwo, którego się doświadcza, które się nosi, którym się oddycha.

Gessi- img4

empty
empty
empty
empty
empty

gessi 2 image grid

empty
empty
empty
empty

Gessi- img

empty
empty
empty

Gessi- img2

empty
empty

Gessi- img3

empty
empty
empty

producenci wyposażenia łazienek

Poznaj producentów wyposażenia łazienek:

Producenci wyposażenia łazienki

Gessi katalog pdf

SEP Umów się na wizualizację łazienki

łaz_k.jpg  Zielona łazienka w stylu tropikalnego retro. Welcome to the jungle!
Nie masz pomysłu na swoje wnętrze?

Wybrałeś idealne płytki do swojej łazienki, ale nie wiesz jak je wykorzystać we własnym wnętrzu?
Umów się się na wizualizację w salonie Maxfliz. Nasi profesjonalni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.