Catalano - nowoczesność i tradycja par 1

Catalano - nowoczesność i tradycja

Jesteś w trakcie tworzenia projektu łazienki? A może chcesz ją jedynie delikatnie odświeżyć? Jeżeli szukasz najwyższej jakości produktów, połączonej z doskonałym designem to Catalano będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Włoski ekspert

Elementy, które wyróżniają markę na tle innych to przede wszystkim bardzo dobra jakość, ale także ekskluzywny design, solidne wykonanie i wysoce innowacyjny proces tworzenia. Firma łączy wysoki poziom autonomii z niepowtarzalnymi zdolnościami rzemieślniczymi pracowników i zmysłami estetycznymi projektantów.

To 50-letnia tradycja pozwoliła na wynalezienie wysoce wyspecjalizowanych technik, przy jednoczesnym i nieustannym rozwoju. Założeniem filozofii firmy zawsze było uzyskanie pełnej, włoskiej jakości – Catalano inwestuje tylko we włoskie materiały, prowadząc produkcję jedynie we Włoszech, aby zagwarantować niespotykaną jakość elementów wyposażenia domu.

Catalano obecnie eksportuje swoje produkty do 120 krajów, zatrudnia 260 pracowników, w swoim katalogu posiada aż 240 produktów, a dziennie wytwarza 1500 produktów.

Prezentowane produkty

To, co z całą pewnością charakteryzuje Catalano, to mnogość produktów proponowanych w ich katalogach. Znajdziesz tutaj najróżniejsze projekty łazienkowych mebli i akcesoriów. Odkryjesz bardzo dużą różnorodność stylów — od prostej, nieskomplikowanej budowy muszli sedesowej, do złożonego schematu ekstrawaganckiej umywalki. Wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości wytwarzanych produktów.

www.catalano.it

catalano 1 image grid

empty

Catalano - nowoczesność i tradycja par 2

Green-Lux-40x40.jpg Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dachy zakładów produkcyjnych pokrywają ogniwa fotowoltaiczne, pozwalające ograniczać zużycie energii pochodzącej z nieodnawialnych źródeł.

Woda używana w produkcji, funkcjonuje w obiegu zamkniętym – nie trafia do środowiska, tylko po oczyszczeniu – ponownie jest wykorzystywana. A jednocześnie produkty marki Catalano są tak zaprojektowane, aby zmniejszyć zużycie wody, jakiej po instalacji będzie potrzebował użytkownik, w swojej łazience.

Catalano - nowoczesność i tradycja par 3

Star105.jpg Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Catalano stara się, aby włoska myśl projektowa, wsparta doskonałą technologią, znajdowała swoje miejsce w domach i obiektach użyteczności na całym świecie.

Z jednej strony elementy wyposażenie łazienek, z logo tej marki, wyróżniają się wysmakowaną formą i pięknymi kolorami szkliwa – bo ceramika nie musi być wyłącznie biała. Może być przecież pastelowa, czarna, złota lub srebrna.

Catalano - nowoczesność i tradycja par 4

GREEN-Up-100.jpg Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Z drugiej strony jest troska o użytkowe walory przedmiotów – producent ten oferuje szkliwo przeciwbakteryjne, z dodatkiem srebra i tytanu, oraz korki odpływowe wykonane ze stali antybakteryjnej.

umywalki Catalano

Zobacz umywalki Catalano on-line:

umywalki catalano

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

Catalano katalog pdf

catalano 2 image grid

empty
empty

SEP ŁAZIENKI

Millelegni-Scottish-Oak-15x45-Amb-Bagno-1920x600.jpg  Catalano - nowoczesność i tradycja | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Jesteśmy ekspertami od łazienek

Wyposażyliśmy tysiące łazienek i naprawdę wiemy jak zrobić to perfekcyjnie. Sprawdź nas i odwiedź Salony Maxfliz!
Nasi doradcy pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.