Versace

Bogaty, neoklasyczny styl, który obfituje w jaskrawe, rzucające się w oczy kolory to znak rozpoznawczy tapet marki VERSACE. Bogate nadruki, duże ilości złota, a także szlachetne materiały, jakich użyto do tworzenia tapet sprawiają, że prezentowana marka wpisuje się w nowoczesne trendy pokazując jednocześnie tapety w charakterystycznym dla siebie stylu.

Versace

tapety-versache-maxfliz (11).jpg Versace | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Nowoczesne podejście do designu i wystroju wnętrza

Bogactwo, jakie można odkryć w produktach VERSACE sprawia, że tapety są chętnie wykorzystywane w domach najbardziej wymagających Klientów, którym zależy nie tylko na produktach wysokiej jakości, ale także na luksusowych materiałach, które od pierwszych chwil będą przyciągały wzrok. Decydując się na tapety marki VERSACE możesz mieć pewność, że zyskasz przestrzeń, która będzie wyjątkowa i oryginalna. Świeże podejście do tapet, jakie prezentują projektanci tej marki sprawia, że oferowane tapety są nowoczesne, designerskie, a jednocześnie piękne i praktyczne.

Versace

tapety-versache-maxfliz (7).jpg Versace | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Czego można spodziewać się po VERSACE w kwestii tapet? Przede wszystkim do ich produkcji wykorzystano materiały najwyższej jakości. Dzięki temu użytkownik może nie tylko liczyć na żywe nadruki o wysokiej rozdzielczości, ale również na to, że tapety będą trwałe i piękne przez wiele lat. Co więcej także materiały i wymiary można dopasować do potrzeb Klienta, dzięki czemu otrzymuje on idealną tapetę, która w 100% odpowiada jego potrzebom.

Versace

tapety-versache-maxfliz (1).jpg Versace | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dlaczego warto wybrać tapety VERSACE?

Tapety ścienne powoli wracają do łask. Mając to na uwadze marka VERSACE dając swoim Klientom najlepsze produkty udowadnia, że położenie tapet na ścianie jest słuszną decyzją. Dzięki produktom oferowanym przez wspomnianą markę, każdy może mieć modne i designerskie wnętrze, które przez wiele lat będzie wpisywało się w kanony mody. Rozmaite kolory, faktury i wzory tapet VERSACE sprawiają, że użytkownik może wykreować ciekawą przestrzeń, która będzie zachwycała nie tylko funkcjonalnością, ale także przemyślanym wykończeniem.

Versace

empty
empty
empty
empty

Versace

tapety-versache-maxfliz (9).jpg Versace | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Kosztowne, gustowne - właśnie takie są tapety VERSACE

Choć na rynku można dostać wiele rodzajów tapet, produkty oferowane przez VERSACE znacznie wyróżniają się na tle innych. Przyglądając się im nie sposób nie odnieść wrażenia, że są kosztowne, gustowne, a także pełne żywych kolorów.
Decydując się na złote i srebrne tapety, nadasz swojemu wnętrzu nadzwyczajnego smaku. Nie da się bowiem ukryć, że złote kolory kojarzą się z luksusem. Jeżeli zatem chcesz stworzyć ekskluzywne wnętrze, będzie to idealny wybór. Wykorzystując tapety VERSACE będziesz czuć się niesamowicie, kiedy Twoi goście będą podziwiać piękno wnętrz, jakie stworzyłeś.

Versace

tapety-versache-maxfliz (5).jpg Versace | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Tapety marki VERSACE to oprócz przepięknych żywych kolorów także niepowtarzalne wzory i wyszukane zdobienia. Takie wykończenie sprawi, że pomieszczenia nabiorą blasku i zupełnie innego wymiaru. Bez względu na to, czy kupiony produkt wykorzystasz w salonie, sypialni, czy w holu biura, możesz mieć pewność, że każde pomieszczenie przejdzie fantastyczną metamorfozę, którą przez długi czas będziesz zachwycony.

Versace

Marka VERSACE stworzyła tapety, które doskonale współgrają ze stonowanymi kolorami na ścianach. Jeżeli jednak lubisz przepych, wykorzystaj tapety w złotych kolorach, które na Twoich ścianach będą wyglądały jak przepiękne obrazy. Jedno jest pewne - bez względu na to, które rozwiązanie wybierzesz, tapety VERSACE powinny stać się elementem wystroju wnętrza Twojego domu.