Skinwall 1

Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie

Skinwall Dream Wallpaper to włoska marka, która szybko stała się synonimem odnowy w branży projektowej oraz wyjątkowych tapet i murali, które powstają przy udziale największych włoskich projektantów, takich jak Fabio Iemmi, Michelangelo Bonfiglioli, Gloria Zanotti, Massimiliano Raggi czy Simone Micheli. Z chęcią czerpią również z bogatego zbioru klasycznych inspiracji, wzorując się na freskach Giotta czy pracach della Francesa, Albrehta Durera czy Henriego Rousseau.

Współpraca z włoskimi designerami zaowocowała powstaniem wzorów, które w nowoczesny sposób interpretują klasyczne tematy, gdzie natura i motywy roślinne przeplatają się z arabeską lub motywami znanymi ze sztuki Wschodu.

www.skinwall.it

skinwall 2

empty

skinwall 3

Skinwall zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości tapet, których bogactwo wzorów i kolorów stanowi główną przewagę nad konkurencją. Murale od Skinwall są jak dzieła sztuki tworzone pod wymiar ściany. Klienci doceniają jakość i kreatywność marki, która pozwala dopasować każdy wzór tapety pod dowolny wymiar.

Wszystkie tapety Skinwall nie zawierają rozpuszczalników i są przyjazne dla środowiska – w procesie produkcji używa się tylko atramentów na bazie wody. Każdy wzór można zamówić na 4 różnych materiałach:

Flizelina (smooth)

tapeta zmywalna z półmatowym, satynowym wykończeniem. Bez rozpuszczalników, PCW i metali ciężkich.

Flizelina opalizująca (opalescent smooth)

tapeta wytłaczana, co nadaje głębi drukowi i upiększa sam wzór. Ta tapeta gwarantuje doskonałą zmywalność i posiada ognioodporny certyfikat klasy UE. Można ją stosować w hotelach, restauracjach, SPA, szkołach etc.

Winyl na flizelinie (embossed)

tapeta z 8% dodatkiem włókna szklanego i delikatną strukturą płótna. Łatwo zmywalna, odporna na uszkodzenia. Można zastosować pełną impregnację wodoodporną „Kit Skinwall”, która pozwoli na stosowanie tapety w łazience – nawet pod prysznicem.

Winylowa siatka tkana (woven vinyl)

to ekskluzywna tapeta zmywalna z podkładem złożonym z 50% jedwabiu i 50% Fr-Trevira CS300, którą można pokryć systemem WET i stosować w łazience i innych miejscach o podwyższonej wilgotności.

skinwall 4

87_welcometothejungle_-1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Welcome to the jungle, Skinwall

Modna tapeta w liście bananowca, palmy i tropikalne drzewa to zaproszenie do dżungli. I taką właśnie nazwę nosi ten wzór: Welcome to the jungle. Nasycona zieleń, odcienie granatu i żółci malowniczo odbijają się od szarego tła, na którym delikatnie zarysowują się kontury wysokich palm. Taka tapeta idealnie pasuje do salonu, gdzie przywoła miłe wspomnienia wakacji nawet, gdy za oknem szaleć będzie śnieżyca.

skinwall 4a

empty
empty

skinwall 5

Tapeta Soft nature, Skinwall

Piękna malarska tapeta z wzorem kwiatowym to prawdziwe dzieło sztuki. Duży wzór o lekko baśniowym zacięciu, rozmyte kontury i wyraźne pociągnięcia pędzla sprawia, że tapeta jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Tapeta soft nature dostęna jest w dwóch kolorach: w odcieniach granatu i niebieskiego, oraz w rdzawych kolorach ziemi.

skinwall 6

empty
empty

skinwall 8

white-path 1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta White path, Skinwall

To najbardziej melancholijny wzór w nowej kolekcji tapet Skinwall. Utrzymany w delikatnych beżach i kremowych kolorach pejzaż ze spowitą mgłą, niknącą w dali drogą to idealna tapeta do salonu, jadalni i sypialni. Optycznie powiększy każde wnętrze i nada mu subtelnego charakteru. Jak wszystkie tapety tej marki można zamówić ją w różnym wykończeniu i z różnych materiałów. Ten wzór najpiękniej prezentuje się na opalizującej flizelinie.

skinwall 9

after storm skinwall 1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta After Storm, Skinwall

Niezwykle malowniczy wzór z kolekcji Suite marki Skinwall utrzymany w brązach i rdzawych rudościach, to malarskie pejzaż późną jesienią. Subtelne trawy i rośliny na pierwszym planie oraz zamglony zarys gór na horyzoncie wprowadzą do wnętrza sypialni lub salonu przytulną atmosferę. Szczególnie pięknie prezentuje się w wykończeniu „smooth” czyli półmat lub w wersji opalizującej.

skinwall 10

empty
empty

skinwall 10

BLOOMING wzor 1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Blooming, Skinwall

Tapeta z nietypowym wzorem kwiatowym – delikatna czarno-biała grafika różnych gatunków kwiatów przedstawiona została na tle surowego, popękanego betonu. Całość utrzymana w tonacji monochromatycznej, dzięki czemu pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i bardziej klasycznych.

skinwall 11

empire-klasyczna-tapeta-fresk-1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Empire, Skinwall

Tapeta inspirowana architekturą i klasyczną sztuką. Wzór przedstawia przepiękny motyw klasycznej kolumnady z łukami, pod którymi ustawione są posągi rzymskich bogów. Całość postarzano tak, aby nadać jej charakter historycznego fresku. To niebanalna ozdoba każdego wnętrza. Ten wzór równie często wybierany jest do salonów i jadalni, jak do hotelowych lobby i kawiarni.

skinwall 12

empty
empty

skinwall 13

ninfea tapeta w lilie wodne kolor  szary 1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Ninfea, Skinwall

Tapeta z wzorem inspirowanym naturą i unoszącymi się na wodzie liliami wodnymi. Malownicza kompozycja o nieco baśniowym charakterze pasuje do romantycznych salonów i wnętrz w stylu vintage i nawiązujących do natury i trendów eko. Przenikające się odcienie i kontury o rozmytych kształtach tworzą niezwykle malowniczy efekt. Dostępna w dwóch odcieniach: szaro-niebieskim oraz w kolorach sepii i brązu.

skinwall 14

Sound-of-silence-LR-1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Sound of Silence, Skinwall

Na pierwszy rzut oka tapeta Sound of Silence może wydawać się nieco ponura, ale zastosowana w salonie lub sypialni potrafi przenieść nas w zupełnie inną rzeczywistość. Piękny zamglony las, w którym ciemne wysokie drzewa kontrastują ze srebrzystą poświatą, a lekko rozmyty horyzont nadaje wrażenia głębi. Szczególnie polecamy ją w wykończeniu o lekkim satynowym połysku i do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych.

skinwall 15

empty
empty

skinwall 15

tapeta dragons 1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Dragons, Skinwall

To tapeta dekoracyjna, która zachwyci wielbicieli wnętrz orientalnych lub znawców kultury wschodu. Subtelny mural inspirowany wschodnimi dywanami z motywem smoków utrzymany jest w konwencji sztuki chińskiej, z charakterystycznymi dla niej ornamentami. Tak jak wszystkie tapety marki Skinwall możliwe jest dopasowanie wzoru do konkretnych wymiarów ściany, a sama tapeta może być wykonana na różnym podłożu - flizelina, flizelina opalizująca, winyl na flizelinie i winylowa siatka.

skinwall 16

bajkowa-tapeta-transition-skinwall-1920x845.jpg Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Tapeta Transition, Skinwall

Bajkowa tapeta w mocnym odcieniu turkusu i bieli, na której łączą się motywy bluszczu, elementów architektonicznych i górskiego pejzażu. Dzięki nasyconej kolorystyce, rozmytym kontrurom i charakterystycznej siateczce pęknięć tapeta wygląda jak zanurzona w głębinach morskich.

skinwall 17

empty
empty

Skinwall katalog pdf

Nasi producenci tapet

Nasi producenci tapet

Producenci tapet

SEP TAPETY zaproszenie

tapety-do-salonu-zlote-flamingi-naglowek-1920x845.jpg  Skinwall – włoska kreatywność i tapety jak marzenie | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Moc kolorów

Wprowadź kolor do swojego wnętrza! Odwiedź Dział Tapet w Salonach Maxfliz.
Tu doradcy handlowi pokażą Ci jak ożywić Twoje wnętrze odpowiednią dekoracja ścienną.