Ragno – tradycja w służbie współczesności - par1

Ragno – tradycja w służbie współczesności

Mało który ze współczesnych producentów płytek ceramicznych może pochwalić się tak długą historią. Produkcja Ragno trwa, nieprzerwanie, od 70 lat. W przeszłości fabryka ta miała bardzo duży udział w sukcesie włoskiej ceramiki w Europie i na świecie. Dziś jest częścią grupy Marazzi, która jest w ścisłej czołówce, pod względem liczby produkowanych rocznie metrów kwadratowych płytek.

www.ragno.it

ragno mt paragraf 1

Ragno_Woodside-1920x845.jpg Ragno – tradycja w służbie współczesności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ambicją Ragno jest, aby dostarczać swoim klientom płytki gresowe, płytki ścienne i mozaiki szklane o uniwersalnym, ponadczasowym wzornictwie. Dlatego w katalogu tej marki można znaleźć wiele kolekcji inspirowanych materiałami naturalnymi. Wiadomo bowiem, że to, co stworzyła natura, nigdy nie wyjdzie z mody.

Ragno – tradycja w służbie współczesności - par2

Ragno_Maiora_Marble_Effect_005.PressRoomsRagno-1920x845.jpg Ragno – tradycja w służbie współczesności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Płytki drewnopodobne, imitacje kamienia naturalnego czy betonu zajmują większość katalogu marki. Łączy je wierne oddanie materiału, który był inspiracją i dbałość o szczegóły. Tak, by warto było zastąpić nimi naturalne deski czy okładziny kamienne.

Ragno – tradycja w służbie współczesności - par3

Ragno_Replace_003-1920x845.jpg Ragno – tradycja w służbie współczesności | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Producent ten czerpie również z tradycyjnych materiałów ceramicznych, popularnych od setek lat we Włoszech – majoliki i terakoty, jednak każdy z pierwowzorów jest interpretowany przez pryzmat współczesnych wpływów – wzbogacony o nową kolorystykę, rozmiar lub wzór dekoracji – by tworzyć eklektyczne wnętrza.

ragno 2 image grid

empty
empty

Rago katalog pdf

Producenci płytek rotator

zobacz producentów płytek nagłówek sekcji

Sprawdź naszych producentów płytek:

SEP PŁYTKI

sep 1 kom.jpg  W geometrycznym porządku | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Czujesz się zdezorientowany?

Płytki imitujące beton? Drewnopodobne? A może marmurowe?
Można się pogubić w tej mnogości wzorów.
Zapraszamy do Salonów MaxFliz. Tu nasi doradcy pomogą Ci podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję i wspólnie stworzycie idealne wnętrze.