maxhome

Wejdź do Świata 

MaxHome

MaxHome to marka płytek o wysokiej jakości i estetyce połączonej z przystępną ceną, istniejąca na rynku od 2011 roku. Inspiracje najnowszymi światowymi trendami w designie wnętrz zaowocowały powstaniem kolekcji płytek gresowych i ceramicznych, które wyznaczają drogę zarówno projektantom, architektom jak i Klientom indywidualnym ceniącym sobie styl i nowoczesność.

Marka MaxHome to przede wszystkim dobra jakość idąca w parze z zachęcającą ceną. Kolekcje MaxHome gwarantują nieograniczone możliwości projektowe i aranżacyjne, obejmując płytki gresowe — doskonale do wnętrz oraz do wykończenia tarasów i balkonów, płytki ścienne, oraz różnorodne dekoracje, które każdemu wnętrzu dodają elegancji i niepowtarzalnego klimatu.

Co roku poszerzamy ofertę płytek gresowych ceramicznych, aby w pełni odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Oto najnowszy katalog kolekcji MaxHome 2022. Znajdą w nim Państwo dużo inspiracji i rozwiązań gotowych do zastosowania we własnych domach i mieszkaniach.

 

Zapoznaj się z najnowszym katalogiem MaxHome 2022

Poznaj

 

maxhome

Maxhome-white-unique.jpg Maxhome | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Kolekcje Maxhome gwarantują nieograniczone możliwości projektowe i aranżacyjne, obejmując płytki gresowe – doskonałe do wnętrz oraz do wykończenia tarasów i balkonów, płytki ścienne, oraz różnorodne dekoracje, które każdemu wnętrzu dodają elegancji i niepowtarzalnego klimatu.

maxhome

Maxhome-fiordo-dust.jpg Maxhome | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Co roku stopniowo poszerzamy ofertę płytek gresowych i ceramicznych, aby w pełni odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Mamy nadzieję, że znajdą w nim Państwo dużo inspiracji i rozwiązań gotowych do zastosowania we własnych domach i mieszkaniach.

maxhome

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty