Paragraf &1 Inalco

Inalco - hiszpański wielki format płytek

Płytki Inalco mają swój własny styl. Są modne, a jednocześnie ponadczasowe. Zainspirowane materiałami naturalnymi, gwarantują wysoką jakość i zalety ekskluzywnego produktu. Używając neutralnych kolorów, takich jak biel, beż, szarość i czerń, wpisują się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, wnosząc wrażliwość i zmysłowy urok do projektów. Płytki Inalco pozwalają na tworzenie eleganckich, harmonijnych wnętrz o wyjątkowym charakterze.

Inalco specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wielkoformatowych płytek wyróżniających się wzorniczo. Jest pionierem w produkcji płytek gresowych w formatach XXL do 150 x 320 cm. Firma posiada sieć sprzedaży, obejmującą większość świata, w tym salony Maxfliz. Eksportuje swoje produkty do ponad 120 krajów, wprowadzając na te rynki ważne innowacje i trendy w zakresie płytek gresowych i ceramicznych.

www.inalco.es

Paragraf &3 inalco

Fusion-Iris-Natural_3-paragraf-1920x845.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Innowacje Inalco

Druk cyfrowy

Inalco to pierwsza firma na świecie, która opracowała i wprowadziła system druku cyfrowego na płytki gresowe, znany jako IPLUS. To technologia cyfrowa, która oparta jest na technikach druku atramentowego, stosowanego w grafice tradycyjnej. Rzeczywiście, dzięki IPLUS na powierzchniach płytek można drukować różne wzory, z doskonałą cyfrową rozdzielczością, co dokonało przełomu wzorniczego w świecie płytek łazienkowych i płytek do salonu.

inalco mt paragraf 3

Larsen-Blanco-Gris-Natural_4-paragraf-1920x845.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W ten sposób IPLUS przesunął granice w dekoracji płytek gresowych, umożliwiając bardziej kreatywne, realistyczne i oryginalne projekty. Teraz można odtworzyć dowolny materiał, projekt lub obraz. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia projektanta.

inalco 2 image grid 1

empty
empty

Paragraf &4 inalco

SLIMMKER

W 2009 r. Inalco zaprezentowało serię SLIMMKER, wykonaną z kilku cienkie płytki o grubości zaledwie 6 mm, ozdobionych technologią druku IPLUS. Atrakcyjny wygląd płytek XXL połączono z niezwykle cienką strukturą. Seria SLIMMKER i SLIMER SLABS wyróżnia się niską wagą, wszechstronnością i potencjałem dekoracyjnym. Jest idealna do modernizacji przestrzeni mieszkalnych i dostosowania ich do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz dzięki nowoczesnym technologiom.

inalco mt paragraf 5

oxide-fronts-corten-natural-paragraf-1920x845.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wykorzystując technologię cyfrową IPLUS firmy Inalco do drukowania powierzchni, seria korzysta z dodatkowych zalet, takich jak dotychczas niespotykana różnorodność wzorów, bardziej naturalnie wyglądające płytki i większy realizm. Zwłaszcza we wzorach płytek imitujących kamień naturalny.

inalco mt paragraf 6

storm-negro-natural--storm-gris-natural-paragraf-1920x845.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ultracienkie płytki SLIMMKER są łatwe do cięcia i wiercenia. Dzięki niższej wadze płytek są one również łatwe w obsłudze i układaniu. SLIMMKER można układać bez konieczności prac budowlanych. Unika się dzięki temu niepotrzebnego skuwania, gruzu i wszelkich niedogodności. Płytki te posiadają całą odporność płytek gresowych, spełniają wymagania dzisiejszych trendów architektonicznych i wymagania techniczne oraz kryteria zrównoważonego rozwoju.

Paragraf (4) &7 inalco

ITOP

Inalco w ofercie zaskakuje również ITOPKER. To płyty gresowe o grubości 12, 6 i 4 mm w dużym formacie 150 x 320 cm. ITOPKER (20/12/6 mm), zaprojektowane głównie do użytku jako fronty lub blaty kuchenne. ITOPKER oferuje niewyobrażalny dotąd potencjał projektowy, bez potrzeby łączenia płytek. Fronty ITOPKER (4 mm) to innowacyjne nowe powierzchnie do mebli kuchennych, które łączą duży format i niewielką wagę z wysokim designem.

Dzięki wysokim parametrom technicznym i wytrzymałościowym mogą być stosowane w kuchni, łazience, jako drzwi i półki w salonie. ITOPKER jest dostępny w ponad 40 wykończeniach: naturalne, strukturalne, polerowane i matowe polerowane.

Dzięki cechom technicznym ITOPKER jest to najbardziej wytrzymały blat na rynku, idealny do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Odporny na zarysowania: potrawy można kroić bezpośrednio na powierzchni blatu bez jego uszkodzenia.

To materiał odporny na temperaturę: nie pali się ani nie wydziela dymu ani substancji toksycznych pod wpływem wysokich temperatur. Gorące naczynia do gotowania, takie jak patelnie, można położyć na jego powierzchni bez uszkodzenia.

To płytki XXL łatwe do czyszczenia i pielęgnacji: odporne na plamy, nie wpływają na nie rozpuszczalniki, detergenty, wybielacz, olej, ocet lub sok cytrusowy, pod warunkiem, że plamy są czyszczone w ciągu 24 godzin.

To także materiał higieniczny: ma nieporowatą powierzchnię, zapobiega to powstawaniu bakterii i pleśni, a żywność może być kładziona bezpośrednio na blacie.

Paragraf &8 inalco

Wolnostojące umywaki Inalco Basins

Inalco Basins to nowa seria produktów mających na celu zaoferowanie architektom i projektantom innego narzędzia w tworzeniu projektów o wysokiej jakości. Te wolnostojące umywalki mają wszystkie zalety techniczne innych produktów firmy: są odporne na uderzenia, zadrapania i szoki termiczne, są łatwe do czyszczenia, a ponieważ mają niski współczynnik pochłaniania wody, są bardzo higieniczne i zapobiegają wzrostowi bakterii.

płytki kategorie nagłówek sekcji

Zobacz inne rodzaje płytek on-line:

płytki category grid

Paragraf &9 inalco

non-slip-inalco-1-100-paragraf-1920x845.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Ochrona środowiska

Inalco jest marką publicznie zaangażowaną i dbającą o środowisko. Bieżące kontrole procesów produkcyjnych oraz niezbędne inwestycje zapewniają zrównoważony rozwój zgodnie z zasadami firmy. Wszyscy przyczyniają się do rozwoju odpowiedzialnych, przyjaznych dla środowiska praktyk, które pozwalają społeczeństwu iść naprzód na drodze do lepszego świata.

inalco mt paragraf ostatni

Jako firma odpowiedzialna społecznie, która przestrzega modelu zrównoważonego rozwoju, priorytetem są kontrole środowiskowe działań Inalco, inwestowanie wszystkich dostępnych zasobów technicznych, ludzkich i finansowych w zapobieganie ewentualnym negatywnym skutkom jej działań.

Płytki Inalco są bardziej przyjazne dla środowiska. Proces SLIMMKER optymalizuje oszczędność energii, wykorzystuje mniej zasobów i redukuje emisje i substancje zanieczyszczające.

inalco 2 image grid 2

empty
empty

inalco katalog pdf

Subskrybcja uniwersalny

newsletter.jpg Inalco-hiszpański wielki format płytek | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dołącz do pięknej strony wnętrza!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w tematyce wnętrzarskiej? Dołącz do subskrybcji naszego newslettera i otrzymuj od nas informacje o nowych trendach a także promocjach i ofertach specjalnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Producenci płytek rotator

zobacz producentów płytek nagłówek sekcji

Sprawdź naszych producentów płytek: