Paragraf &1 Emil Ceramica

Emil Group

Emil ceramica to włoska grupa przemysłowa, która działa w branży płytek ściennych i podłogowych od 1961 roku. W jej skład wchodzą tak znane marki jak:  Emil, Provenza, Ergon czy Viva i Level. Wydajność produkcyjna 9 milionów metrów kwadratowych płytek rocznie i wysoko rozwinięty warsztat kreatywny gwarantują połączenie doświadczenia, najnowszych technologii i autentyczności wzorów.

Każdego roku grupa Emil inwestuje 4 mln Euro i angażuje wyspecjalizowanych techników do opracowania nowych, wyrafinowanych i oryginalnych wzorów ceramicznych, czerpiących inspirację z drewna, kwarcu, betonu, marmuru i tkanin – wszystko po to, aby zaspokoić rosnące wymagania klientów na całym świecie. Emil Group dostępny jest w ponad 70 krajach w 5500 punktach sprzedaży. W Maxfliz jesteśmy dumni, mogąc zachwycać naszych Klientów najnowszymi wzorami włoskich płytek od Emil Group.

Wartością nadrzędną dla grupy Emil Ceramica jest również ochrona środowiska naturalnego – producent wdraża projekty recyclingu odpadów i ścieków poprodukcyjnych i gwarantuje, że produkcja płytek nie pozostawia żadnych szkodliwych i radioaktywnych substancji.

www.emilgroup.it

emil paragraf mt 1

Emil group_02.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Płytki Emil Ceramica

Emil Ceramica to niezawodność płytek ceramicznych i doskonałe połączenie tradycji, innowacji i wysokiej jakości materiału. Dodatkowo niewiarygodna autentyczność wzorów i indywidualne podejście do każdej kolejnej kolekcji płytek wyróżnia Emil spośród innych włoskich fabryk. Jeśli źródłem inspiracji projektantów kolekcji było drewno, to jest to konkretny gatunek, który realnie ma swoje odniesienie w  naturze. Podobnie rzecz ma się z kamieniem, betonem, stalą i innymi materiałami, którymi inspirują się twórcy płytek Emil Ceramica. Do każdej kolekcji dołączany jest dokładny opis czym inspirowany był produkt. 

Paragraf &6 emil ceramica

Emil group_01.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Najbardziej zaskakującą kolekcją Emil Ceramica i jej niekwestionowaną gwiazdą jest Tele di Marmo – projekt wielkoformatowych płyt zrodzony z interpretacji marmuru o ponadczasowym uroku, choć w nowoczesnym wydaniu. 4 imitacje o największym formacie 120x240 cm i zmniejszonej grubości do 6,5 mm biorą nazwę od 4 malarzy – Michalangelo, Braque, Pollock i Renoir. To pełnoprawne dzieła sztuki. Zdecydowane wzory o mocnych żyłach, nasyconych kolorach, ponadczasowej elegancji i trwałości upiększą każde wnętrze – nie tylko domu i mieszkania, ale także restauracji, hotelu i sal konferencyjnych.

www.emilgroup.it/en/emilceramica

Paragraf &8 emil ceramica

Ergon_01.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Płytki Ergon

Ergon to marka o bogatej ofercie płytek gresowych „Made in Italy”. To marka doskonale znana projektantom i architektom. Choć Ergon posiada bogatą ofertę płytek ściennych i podłogowych, to produktem wyróżniającym markę są doskonałe płytki drewnopodobne w szerokiej kolorystyce i wielu formatach. To doskonała alternatywa dla parkietu, paneli czy desek – szczególnie w łazience czy kuchni, gdzie podłoga narażaną jest na zachlapanie wodą.

emil mt paragraf 2

Charakterystyczna dla Ergon jest również kolekcja Metal.IT czyli połączenie wytrzymałości gresu i estetyki betonu porysowanego ciągłym użytkowaniem i nieubłaganym upływem czasu.

www.emilgroup.it/en/ergon

zobacz producentów płytek nagłówek sekcji

Sprawdź naszych producentów płytek:

Producenci płytek rotator

Paragraf &9 emil ceramica

provenza-Groove-Barber-shop_mistique-black-80x80-45x90-1920x845.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Płytki Provenza

Założona w 1975 Provenza jest jedną z najstarszych marek płytkowych we włoskim przemyśle ceramicznym. Od 2009 roku stanowi składową Emil Group, gdzie łączy tradycyjne rzemiosło z zaawansowaną technologią. Provenza to wyrafinowanie współczesnego wzornictwa, które odnaleźć można w zabytkowych kamienicach, prestiżowych budynkach i domach prezentowanych w najlepszych światowych czasopismach wnętrzarskich.

emil mt paragraf 3

Najbardziej rozpoznawalne kolekcje Provenza oparte są na kamieniach naturalnych zebranych ze wszystkich kontynentów, a każdy ma swój charakterystyczny wygląd i kolorystykę. Żeby podkreślić ich autentyczność dodaje się płytkom kamiennym efekt patyny, by wyglądały na naruszone zębem czasu.

www.emilgroup.it/en/provenza

emil image grid 1

empty

Paragraf &10 emil ceramica

viva-ceramiche-statale9-grigiocemento-work-60x120-amb-cucina-1920x845.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Płytki Viva Ceramiche

Każdy, kto wybierze płytki Viva, wybierze nie tylko płytki wysokiej jakości, ale także ekskluzywny design i interpretację tradycyjnych materiałów opartych o myśl nowoczesną technologiczną. Viva łączy w swoich kolekcjach naturalne materiały – drewno, kamień i skórę i splata je z wytrzymałością ceramiki i gresu. Widowiskowy łupek, lakierowane drewno i skóra krokodyla są gwiazdami kolekcji płytek Viva.

emil viva mt paragraf 3

Kolekcje Viva oszałamiają i zachwycają. Odważne, mocne, wyrafinowane i ekskluzywne, łączące nowoczesność i minimalizm. Bogactwo formatów, struktur, kolorów i deseni sprawia, że płytki Viva pasują zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i tradycyjnych.

www.emilgroup.it/en/viva

paragraf &11 emil ceramica

Level-Catalogo-ROW-2019-1920x845.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Płytki Level

Piękno dużych powierzchni XXL – płytki wielkoformatowe w rozmiarze 160x320 cm o różnej grubości są idealne nie tylko na podłogi i ściany, a także na elewacje, ale także do tworzenia mebli i frontów szafek. Level to płytki XXL, które łączą higienę, wytrzymałość i niesamowitą estetykę drukowanego gresu.

emil mt level paragraf 4

Level-Catalogo-ROW-2019.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Level gwarantuje najwyższy stopień swobody projektowania wnętrz zgodnie z najnowszymi, innowacyjnymi trendami. Cienkie wielkoformatowe płytki Level umożliwiają tworzenie różnych elementów jak: blaty kuchenne i łazienkowe, stoły, ukryte bezprzylgowe drzwi, spektakularne podłogi i piękne ściany. Level to płytki o wszechstronnym zastosowaniu, które podniosą wnętrze do rangi arcydzieła.

www.emilgroup.it/en/collections/tiles-level

Image fullscreen - marki-płytki- emil

Level-Catalogo-ROW-2019-960x750.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Level-Catalogo-960x750.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

emil ceramica katalog pdf

Newsletter inspiracje

newletter-1.jpg Emil Group-niezrównane włoskie płytki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Chcesz być na bieżąco z nowościami?

Podobają Ci się nasze aranżacje wnętrz? Jesteś ciekaw nowych trendów? Zapisz się do naszego newslettera a będziesz na bieżąco.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.