Bizzotto

Jesteśmy po to by spełniać Twoje marzenia i zyskać Twoje zaufanie. Maxfliz konsekwentnie wybiera do współpracy tylko najwyższej jakości marki, które charakteryzują się doskonałym wzornictwem i trwałością. Współpracujemy z producentami, którzy od lat specjalizują się w tworzeniu mebli na wymiar, co zapewnia nam pewność, że oferujemy produkty najwyższej jakości. 

Bizzotto_meble_taras.png [1.11 MB]

Wasze oczekiwania to motywacja dla nas. W ekspresowym tempie odpowiadamy znajdując doskonałe rozwiązanie dla każdego pomieszczenia

Bizzotto

Meble_na_wymiar_Bizzotto_taras.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Trwały związek z jakością.

Wyjątkowo ważnym dla nas jest wybór odpowiedniego materiału. Sami dokładamy wszelkich starań, aby materiały, z jakich zostały wykonane meble były trwałe. Mają Ci służyć na lata, bez względu na to czy to meble łazienkowe czy szafki kuchenne. Meble na wymiar są niczym najlepszy przyjaciel: personalne i trwałe.  

Bizzotto

Taras_meble_na_wymiar.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Twoje meble na wymiar. 

Chcemy, aby każdy mebel był wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb i gustów przyszłych właścicieli. Dlatego dajemy Ci możliwość decydowania o każdym detalu, począwszy od koloru obicia po rodzaj tkaniny. Z wieloletnim doświadczeniem w designie, wiemy, jak istotne jest perfekcyjne wykończenie i dbałość o każdy detal. 

Bizzotto

Sofa_krzesla_taras.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

W Maxfliz możesz zaprojektować samodzielnie meble do każdego pomieszczenia - kuchni, salonu czy sypialni tak, aby idealnie wpisywały się w Twoją wizję wnętrza. Możesz wybrać rodzaj drewna, kolor korpusów i wykończenia. Bądź szefem w swoim domu. 

Bizzotto

Lezanki_bizzotto.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Mebel musi być funkcjonalny. 

Meble odgrywają kluczową rolę w naszym codziennym życiu. Wygodne łóżko czy pojemny regał są nieodzownymi elementami każdego domu. Kiedy dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną, wnosząc harmonię i estetykę do wnętrza, zadowolenie użytkowników jest gwarantowane. Wystarczy, że zdasz się na nasze doświadczenie. 

Bizzotto

empty
empty

Bizzotto

Meble_na_wymiar_pergola.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Andrea Bizzotto, założycielka marki, zyskała sławę jako pionierka, wprowadzając na światowy rynek meble ogrodowe, które dzięki włoskiemu klimatowi znalazły również swoje zastosowanie w domach, oferując nie tylko funkcjonalność, lecz także estetykę.  

Zatem, idealne do ogrodu i wnętrz, meble na wymiar Bizzotto od dziś na zamówienie w Maxfliz. 

Bizzotto

Aranzacja_tarasu_meble.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Co łączy Maxfliz i Bizzotto? 

Jesteśmy przekonani, że tarasy i ogrody stanowią integralną część domu, dlatego też dbamy o to, aby produkty przeznaczone do ich urządzenia były tak samo wysokiej jakości, jak te wykorzystywane przy aranżacji salonu czy kuchni. 

Bizzotto

empty
empty
empty

Bizzotto

Salon_meble_bizzotto.jpg Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Meble Bizzotto w Twoim ogrodzie. 

Meble ogrodowe często traktowane są wyjątkowo po macoszemu, a to przecież tak ważne miejsce przez większość roku. Od wiosny do późnej często jesieni możemy się cieszyć wschodami i zachodami słońca na tarasie, rześką kąpielą w basenie, spacerem boso po trawie, rodzinnym grillem, wytwornym garden party. 

Bizzotto

Burgundowe_lezanki_taras.png Wybory Maxfliz – marka Bizzotto meble na wymiar.

Meble na wymiar Bizzotto – podsumowanie. 

Meble na wymiar to zatem odpowiedź na wszystkie Twoje ogrodowe potrzeby. Marka Bizzotto pozwoli Ci się zrelaksować we własnym ogrodzie, zachwycić gości, zjeść wspaniały posiłek. Zaprojektuj z Maxfliz i Bizzotto wyjątkowy taras.