Paragraf &1 Poliform

Poliform- myśl techniczna i włoski design

Bycie synonimem luksusu w dzisiejszych czasach to duże wyzwanie, bo nie odnosi się już jedynie do walorów czysto estetycznych produktów, ich designu i jakości, ale przede wszystkim do podejścia do indywidualnych projektów i produkcji. Luksusowa marka włoskich mebli Poliform od lat łączy w sobie innowacyjność technologiczną, ekologiczne myślenie i modułowość swoich produktów, dzięki czemu łatwo je dostosować do indywidualnych potrzeb Klientów.

Komplementarne systemy modułowe Poliform pozwalają na realizację nie tylko domów i mieszkań, ale także dużych projektów komercyjnych - londyńska dzielnica West End Quay, AOL Time Warner Center w Nowym Jorku, wnętrza budynku Palmolive w Chicago, a nawet izba prezydenckiej Biblioteki Billa Clintona w Little Rock - wszędzie tam spotkać można meble Poliform.

Doskonałość Poliform zawdzięcza wiele obszarowi Brianza, na północ od Mediolanu, historycznemu miejscu narodzin włoskiej stylizacji i projektowania mebli.

 

www.poliform.it

Paragraf &2 Poliform

Komplementarne systemy modułowe Poliform pozwalają na realizację nie tylko domów i mieszkań, ale także dużych projektów komercyjnych - londyńska dzielnica West End Quay, AOL Time Warner Center w Nowym Jorku, wnętrza budynku Palmolive w Chicago, a nawet izba prezydenckiej Biblioteki Billa Clintona w Little Rock - wszędzie tam spotkać można meble Poliform.

 

Paragraf &3 Poliform

MAGAZINE_2019_WEB_RID(0)-55.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

W swojej ofercie Poliform  prezentuje systemy i wyposażenie całego domu - meble wypoczynkowe do salonu, meble do jadalni, garderoby i systemy zabudowy. Od 1996 marka uzupełniła ofertę o meble kuchenne. To wiodący producent na światowym rynku meblarskim, posiadający ponad 1000 punktów sprzedaży na całym świecie, w tym tylko kilka w Polsce - Maxfliz jest jednym z nich.

Paragraf &4 Poliform

Marka Poliform dynamicznie się rozwija, inwestuje w nowe technologie produkcyjne, ale także poszerza ofertę o nowe wzory, które powstają przy współpracy ze światowej sławy projektantami. Dla Poliform tworzą m. in. legendarny projektant Marcel Wanders, Carlo Colombo, Ricardo Blummer & Matteo Borghi czy Jean-Marie Massaud. Efektem tych działań jest oryginalna wzorniczo, a jednocześnie niezwykle funkcjonalna seria mebli, którą polecamy wyrafinowanym Klientom Maxfliz.

Paragraf &5 Poliform

Poliform-Varenna-2015-16-21146_uniti_mod(0).jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Łóżko Rever, Poliform Design: Rodolfo Dordoni

Duże łóżko z imponującym zagłówkiem, który wygląda jak postawiony kołnierz marynarki. Rever to tapicerowane łóżko, które wprowadzi do sypialni charakter i designerskiego ducha.

Paragraf &6 Poliform

Park_img_62735(32).jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Łóżko Park Uno, Poliform Design: Carlo Colombo

Smukłe, minimalistyczne łóżko Park Uno to dopracowane i wyrafinowane szczegóły, które sprawiają, że jest to wyjątkowo uniwersalny model, pasujący zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznych sypialni.

Paragraf &7 Poliform

kellys.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Łóżko Kelly, Poliform Design: Emmanuel Gallina

W Poliform wiedzą, że sypialnia nie może być ani przeładowana, ani przytłoczyć nadmiarem mebli, wzorów i faktur. Dlatego łóżko Kelly o delikatnych zaokrąglonych kształtach to drewniana rama z tapicerowanym zagłówkiem o prostym, lecz ciekawym, zawiniętym kształcie.

Paragraf &8 Poliform

1200x765-5.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Fotel Stanford, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Nowość 2019. Naturalna elegancja fotela Stanford wynika z lekkości i prostoty designu. Kształt inspirowany latami 50-tymi, gdzie miękkie siedzisko spoczywa na smukłej podstawie z aluminium, a oparcie łagodnie przechodzi w podłokietniki.

Paragraf &9 Poliform

Fotel Mad King, Poliform Design: Marcel Wanders

Kolekcja foteli Mad to wygodne i przytulne fotele na różnych podstawach. Mad King to fotel na o spokojnej, łagodnej formie, idealnych proporcjach i dopracowanych detalach. Zapewnia uczucie komfortu i estetycznej satysfakcji. Na podłokietnikach znajduje się drewniana podstawka pod kubek z kawą lub kieliszek wina.

Paragraf &10 Poliform

Wallace_img_85518(12).jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Fotel Wallace, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych foteli Poliform. Rozłożysty szezlong to oryginalny projekt, zuchwałe proporcje i niezwykła ozdoba do salonu. Każdy fotel formowany jest ręcznie, co zapewnia absolutną niepowtarzalność i unikalność mebla.

Paragraf &11 Poliform

01_Poliform-Ottobre-2016-27456-CATALOGO.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Mondrian, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Sofa Mondrian to minimalistyczna sofa modułowa. Dzięki temu możesz konfigurować układ i wielkość mebla w dowolny sposób. Narożnik, duża sofa, układ liniowy, centralny - to zależy od Ciebie. Dodatkowym urozmaiceniem kompozycji są różnej wielkości poduszki oraz podłokietniki. Pełna elastyczność w dopasowaniu mebla do indywidualnych upodobań daje również ogromny wybór obiciowych tkanin i skór.

Paragraf &12 Poliform

poliform_tagliato-1920x672.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Bristol, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Bestseller spośród mebli wypoczynkowych Poliform to sofa Bristol. Dostępna zarówno w wersji skonfigurowanej jak i modułowej. Modułowa sofa pozwala na swobodę w aranżacji wnętrza i tworzenie mebla dopasowanego do swoich potrzeb. To prosty design o niebywałej wygodzie i funkcjonalności.

Paragraf &13 Poliform

poliform.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa / Narożnik Bellport Design: Jean-Marie Massaud

Modułowa sofa o doskonałych proporcjach i przepięknych podłokietnikach. Z modułowych elementów można uzyskać układ: sofa, narożnik, a nawet szezlong czy rozłożystą sofę rodzinną. Dopasuj Bellport do siebie.

Paragraf &14 Poliform

15221359862_5384.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Stoliki kawowe Mondrian, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Kolekcja lekkich stolików kawowych Mondrian o oryginalnej podstawi z metalu i ceramicznych lub drewnianych blatach. Dostępne dwa rozmiary i kształty - prostokątny i okrągły stolik kawowy, które idealnie pasują do stylowego salonu.

Paragraf &15 Poliform

17-11-20-OMAR-POLIFORM-08-1145.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Stolik kawowy Ilda, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Pomocniczy stolik kawowy idealny jako ozdoba i miejsce na odstawienie filiżanki z kawą, gazety lub książki. Oryginalna podstawa z drewna i ceramiczny blat z wzorem czarnego marmuru to piękno samo w sobie.

Paragraf &16 Poliform

Poliform-2017-30644.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Stół Concorde, Poliform Design: Emmanuel Gallina

Concorde to stół do jadalni, który podkreśla naturalne piękno drewna. Wyrafinowana, choć prosta podstawa podtrzymuje ceramiczny lub fornirowany blat. Stół dostępny w wersji prostokątnej lub okrągłej, z możliwością obrotowej tacy pośrodku.

Paragraf &17 Poliform

Stół Home Hotel, Poliform Design: Jean-Marie Massaud

Soły Home Hotel to modułowy system do jadalni - czarny wiąz i marmur to jego cechy charakterystyczne. Idea natury zamknięta we włoskim designie. To okrągłe i prostokątne stoły o prostej formie i niebanalnym charakterze.

Paragraf &18 Poliform

Concorde_img_6176912.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło Grace, Poliform Design: Emmanuel Gallina

Bestseller Poliform. Krzesło Grace to krzesło w całości tapicerowane skórą - łącznie z metalową ramą i nogami. Występuje w wersji standardowej oraz jako krzesło z podłokietnikami.

Paragraf &19 Poliform

17-11-20-OMAR-POLIFORM-04-974-RID.jpg Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Biurko Mathieu, Poliform Design: Emmanuel Gallina

Biurko o smukłej sylwetce, gdzie delikatne kształty blatu są w całkowitej harmonii z elegancją czystych linii i wysokiej jakości materiałów - skóry, metalu i naturalnego drewna. To wyrafinowane biurko dla klientów o wysmakowanym guście.

poliform home hotel image grid

empty
empty

SEP Potrzebujesz porady?

SEP-Potrzebujesz porady-cattelan-italia-konsola-1920x845.jpg  Poliform myśl techniczna i włoski design | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Potrzebujesz porady?

Nie wiesz jakie płytki nadają się na podłogę, a których można użyć  w strefie prysznicowej? Czy każdą lampę można zawiesić w łazience? Który materac spełni Twoje oczekiwania? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi wyspecjalizowani doradcy handlowi. Zapraszamy do Salonów Maxfliz.