Paged - jedyne takie meble gięte - par 1

Paged - jedyne takie meble gięte

Meble włoskie nie mają wyłączności na szanowanie korzeni i tradycji rzemieślniczych. Fabryka mebli giętych w Jasienicy, jeden z najstarszych zakładów tego typu na świecie, która posiada opracowaną przez Thonet’a technologię gięcia drewna bukowego wyłącznie siłą ludzkich mięśni. Tradycje marki Paged sięgają aż 1881 roku! Jeśli dołożyć do tego prestiżowe certyfikaty popierane przez organizacje ekologiczne, liczne nagrody za design i niebywałą rozpoznawalność krzeseł, hokerów i foteli Paged, okazuje się, że mamy polską markę, na którą warto zwrócić uwagę wyposażając dom.

Kolekcje Paged to meble do domu – salonu, jadalni, meble do restauracji i kawiarni, biur i hoteli. Często widać je w muzeach, na wystawach, w miejscach publicznych. Dziś meble Paged obecne są w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach. Dlaczego? Bo kładą nacisk na jakość i design – tu liczy się doskonały materiał i umiejętności człowieka-rzemieślnika.

www.pagedmeble.pl

paged 1 image full

Paged_LOF_family_1920x750.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Paged - jedyne takie meble gięte - par2

Paged jest jednym z czołowych producentów mebli giętych w Europie. Pod względem unikalności oferty ręcznie giętych mebli są w ścisłej czołówce – takie meble wytwarzane są tylko w kilku miejscach na świecie.
Unikalne i zaawansowane wzornictwo, dokładność wykonania, różnorodność wykończenia i starannie wyselekcjonowane, sezonowane drewno naturalne i forniry – to sprawia, że meble Paged pomagają tworzyć klimat wnętrz, do których trafiają. Krzesła barowe – hokery, krzesła sztaplowane, taborety i fotele – to nie tylko funkcjonalne meble, to meble z duszą.

Paged postawił na projektantów, architektów wnętrz i podjął współpracę z młodym pokoleniem artystów. Efektem są meble tworzone z pasją, przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego (laserowe cięcie CNC) i tradycyjnych technik gięcia. W Paged na meble do jadalni patrzy się z wielu perspektyw – materiałowej, designerskiej ,użytkowej i estetycznej, tak by komunikowały piękno i oryginalność, a także ponadczasowość.

Paged - jedyne takie meble gięte - par3

Husarska_Design_Studio_artykul_11.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Jedna z projektantek, współpracujących z Paged, Jadwiga Husarska-Sobina, mówi o krzesłach Paged tak:
”Oczywiste jest to, że meble z litego drewna czy sklejki są droższe niż te z płyty wiórowej i okleinowane naturalnym fornirem czy z płyty meblowej wypełnionej tekturą. Meble z litego naturalnego drewna przetrwają dziesiątki, jeśli nie lat i są inwestycją, natomiast takie wykonane z surowców imitujących je, po kilku latach nadają się na śmietnik.”

Paged - jedyne takie meble gięte - par4

Krzesło Aldo, Paged Design: Jadwiga Husarska-Sobina

Krzesło Aldo od Paged Collection charakteryzuje oryginalne oparcie oraz nogi, które wraz z ramą oparcia gięte są z jednego kawałka bukowego drewna. Mebel jest bardzo lekki oraz praktyczny w codziennym użytkowaniu. Doskonałe krzesło zarówno do domowej jadalni jak i lokali o charakterze komercyjnym - krzesła te można sztaplować, czyli układać w stosach po 3 sztuki. Wymiary: szerokość: 49 cm, wysokość: 83 cm, głębokość: 54 cm, wysokość siedziska: 46 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - image grid 1

empty
empty

Paged - jedyne takie meble gięte - par5

indeks.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło April, Paged

Tapicerowane krzesło z podłokietnikami i drewnianą podstawą to mebel charakteryzujący się dużą wygodą i niebanalną stylistyką. Można je wstawić do jadalni i kuchni, a także do restauracji, hotelu czy biura. Buk lub dąb to drewno podstawy krzesła, a szeroki wachlarz tapicerek i pianka poliuretanowa odpowiadają za wygodę i estetykę krzesła April. Wymiary: szerokość: 55,5 cm, wysokość: 80 cm, głębokość: 51 cm, wysokość siedziska: 47 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - image grid 2

empty
empty

Paged - jedyne takie meble gięte - par6

Fum,-Paged.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Fotel Fum, Paged Design: Tomek Rygalik

Elegancki i komfortowy fotel, który często wybierany jest nie tylko jako fotel do salonu czy pokoju młodzieżowego, ale także do hoteli, gabinetów i lokali komercyjnych. Wygodne siedzisko z podłokietnikami oparte jest na drewnianej podstawie z buku lub dębu. Wymiary: szerokość: 71,5 cm, wysokość: 81 cm, głębokość: 67 cm, wysokość siedziska: 46,5 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - par7

krzeslo-B-2220-paged-kolorowe-meble-do-jadalni-maxfliz.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło B-2220, Paged Design: Tomek Rygalik

Oryginalne krzesło o okrągłym siedzisku i obejmującym ramiona siedzącego oparciu, to projekt Tomka Rygalika dla Paged. Podstawa z giętego drewna naturalnego (buk lub dąb) dostępne jest w bogatek kolorystyce tapicerek. Z tej samej kolekcji możesz wybrać hokery i fotele, by wnętrze salonu nabrało stylu. Wymiary: szerokość: 58,5 cm, wysokość: 73 cm, głębokość: 67 cm, wysokość siedziska: 48 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - image grid 4

empty
empty

Paged - jedyne takie meble gięte - par8

8cfba17af1e855bc621f29fe050ad8a6.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło Argo, Paged Design: Jadwiga Husarska-Sobina, Klaudia Kasprzak

Krzesło, które łączy tradycyjne materiały, wysoką jakość wykonania i wspaniały polski design. Argo to krzesło, które doskonale prezentuje się z każdej strony - dynamiczna linia profilu, łagodny łuk oparcia, doskonałe połączenie naturalnego drewna i kolorowej tapicerki dają wspaniały efekt wizualny. Krzesła można sztaplować, czyli układać jedno na drugim, dlatego często wybierane jest do modnych restauracji i kawiarni.

Paged - jedyne takie meble gięte - par9

Paged_SEN_detal_1.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Fotel B-3210, Paged Design: Tomek Rygalik

Miękki, komfortowy i stylowy fotel nawiązujący do stylistyki lat 60-tych. Drewniana podstawa z buku lub dębu i miękkie siedzisko z podłokietnikami i oparciem wypełnionym pianką, sprawia, że fotel ten często wybierany jest do gabinetów, restauracji, poczekalni i hoteli. We wnętrzu Twojego salonu poczuje się jak u siebie. Wymiary: szerokość: 70 cm, wysokość: 83 cm, głębokość: 61 cm, wysokość siedziska: 47,5 cm, wysokość podłokietnika: 63 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - par10

EVO-Paged-hoker-krzeslo-barowe-maxfliz.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło Evo, Paged Design: Agnieszka Pikus

Unikalna kolekcja krzeseł o 3 nogach, które są idealne nie tylko do narożników. To pełnowartościowe krzesło do jadalni, które swoim designem przyciąga wzrok gości i domowników i daje im pełen komfort siedzenia. Wykonane z giętego naturalnego drewna – do wyboru buk lub dąb. Dostępne również krzesło barowe - hoker i designerskie krzesło z "golfem". Na podłokietniki i ramę oparcia nałożono niezwykle ciekawą tapicerkę, która niejako "narzucona" na konstrukcję, tworząc coś w rodzaju wywiniętego swetra. Niespotykane, unikatowe, piękne. Idealne do wnętrz z charakterem.

Paged - jedyne takie meble gięte - par11

paged-krzeslo-a-swan-4.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło Swan, Paged Design: Grzegorz Gancarczyk

Unikatowe a jednocześnie uniwersalne krzesło z giętego drewna naturalnego to doskonałe rozwiązanie zarówno do jadalni, jak i do modnej restauracji. Charakterystyczny kształt nóżek przechodzących w podłokietniki nadaje krzesłom Swan lekkości i elegancji. Wymiary: szerokość: 58 cm, wysokość: 82,5 cm, głębokość: 57 cm, wysokość siedziska: 48 cm, wysokość do podłokietników: 69 cm

Paged - jedyne takie meble gięte - par12

059101_1920.jpg Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Krzesło Tuk, Paged

Krzesło inspirowane głęboko modą i wnętrzami z lat 60-tych. Podstawa z naturalnego drewna podtrzymuje tapicerowane siedzisko i oparcie z podłokietnikami o wyraźnie geometrycznej formie. Cieszy się niebywałą popularnością wśród bywalców kawiarni i restauracji, gdzie zapewnia im komfort długiego siedzenia w modnym stylu.

Paged katalog pdf

producenci polskich mebli

Sprawdź producentów polskich mebli:

Producenci mebli polskich

SEP Odwiedź Salon

inn_k.jpg  Paged-jedyne takie meble gięte | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zapraszamy!

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Zapraszamy Cię do MAXFLIZ. Tu pod opieką profesjonalnych doradców handlowych stworzysz wnętrze, o którym zawsze marzyłeś.