Inspirium – modne meble Made in Poland - par 1

Nobonobo (dawniej Inspirium) – modne meble Made in Poland

Nobonobo to coś, z czego w XXI wieku możemy być dumni. Marka meblowa powstała zaledwie w 2010 roku w Żywcu, a już podbiła rynek i serca Polaków. Nobonobo (Inspirium) to marka 100% Made in Poland, która reaguje na współczesną kulturę, rozwój życia, zmianę nawyków i wymagań klientów. Dlaczego to tak ważne? Bo tworzą nie tylko meble nowoczesne, ale także przyszłościowe.

Meble robione w Polsce. To zdanie, na które każdy z nas reaguje podobnie – niby fajnie, ale czy to jest dobre? Odpowiedź jest prosta – tak. Nawet bardzo dobre. Polskie tradycje rzemieślnicze nie umarły, a Polsce rzemieślnicy meblowi i tapicerzy doceniani są za granicami Polski. Dlaczego więc nie stworzyć mebli wypoczynkowych, które od początku do końca – od myśli, projektu, technologii produkcji, wykończenia i dystrybucji, będą zakorzenione w Polsce? Nobonobo się odważyło. I zaczarowało rynek.

Twórcy mebli Nobonobo (Inspirium) wiedzą, że sercem domu nie jest już kuchnia. Sercem domu jest salon. Dlatego proponują rozwiązania, które odpowiadają potrzebom współczesnego życia. Marka skupia się przede wszystkim na tworzeniu mebli do salonu i sypialni – narożniki, sofy, meble modułowe i łóżka we wszystkich kolorach, jakie można sobie wyobrazić. Doskonale zaprojektowane sofy posiadają wypełnienie sprzyjające jeszcze większemu odpoczynkowi i umożliwiają relaks na najwyższym poziomie.

www.nobonobo.pl

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 1

Bez-nazwy-2.jpg Nobonobo-modne meble Made in Poland | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nobonobo jest marką kameralną, można nawet powiedzieć – indywidualną. Tworzą ją ludzie z pasją, zaangażowaniem i niezwykłą energią. Efektem ich pracy są dopracowane meble ze starannie wyselekcjonowanych materiałów – począwszy od drewna do konstrukcji, poprzez pianki i granulaty oraz naturalne pierze, aż po tkaniny obiciowe. Każdy surowiec jest istotny, bo przekłada się na ostateczny efekt, który musi być doskonały i bezkonkurencyjny.

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 3

Co wyróżnia Nobonobo (Inspirium)?

* najlepsi i zadowoleni klienci
* produkcja wszystkich mebli odbywa się w Polsce
* dbałość o szczegóły i komfort użytkowania
* współpraca z najlepszymi pracowniami projektowymi, by powstawały meble nowoczesne i dopasowane do potrzeb ludzi
* moduły. Oferta Inspirium bogata jest w meble modułowe, klient może więc tworzyć dowolne układy mebla dopasowując go do swojego wnętrza
* nowoczesny park maszynowy
* duży wybór tkanin tapicerskich

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 4

Narożnik modułowy Most, Nobonobo

Narożnik Most, podobnie jak sofa, wyróżnia się przede wszystkim miękkością i komfortem siedzenia. Wypełnia go naturalne pierze osadzone w pikowanych poduszkach, co zachęca do długiego relaksu. Dzięki modułowemu charakterowi możesz stworzyć małą sofę, sofę 3 sobową, narożnik, szezlong a nawet pufę. Zestawienie przytulnych poduch z metalowymi nogami w kształcie konstrukcji mostu, sprawia, że sofa modułowa Most jest nie tylko niezwykle charakterystycznym meblem, ale i wyjątkową ozdobą w nowoczesnym salonie. Nogi dostępne są w kolorze chrom lub czarny mat.

Inspirium – modne meble Made in Poland - image grid

empty
empty

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 5

cushions.jpg Nobonobo-modne meble Made in Poland | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik modułowy Cushions, Nobonobo (Inspirium)

Nowoczesna, wygodna i modułowa sofa Cushions cieszy się ogromną popularnością. To model, który ma wiele możliwości i można go konfigurować na wiele sposobów. Siedzisko i szezlong dostępny jest w różnych szerokościach i długościach a podłokietniki w dwóch wysokościach, dlatego narożnik można dopasować do najbardziej wymagającej przestrzeni. Zastosowany mechanizm ślizgowy pozwala łączyć dowolne elementy ze sobą dzięki czemu można wydłużyć siedzisko i tym samym zwiększyć strefę komfortu.

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 6

Alice.jpg Nobonobo-modne meble Made in Poland | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik modułowy Alice, Nobonobo (Inspirium)

Narożnik modułowy Alice to model dla najbardziej wymagających klientów. Ze względu na niecodzienny sposób pikowania i dekoracyjne przeszycia praca podczas jego tworzenia była prawdziwym wyzwaniem, któremu sprostali jedynie wykwalifikowani tapicerzy. Jego niepowtarzalny design sprawia, że jest bardzo chętnie wybierany nie tylko przez architektów ale także przez wielu klientów do mieszkań, domów, klubów i hoteli. Moduły można dowolnie ze sobą zestawiać i tworzyć wyjątkowe aranżacje. Wiele osób decyduje się na moduły w różnych kolorach tapicerki!

Inspirium – modne meble Made in Poland - image grid 3

empty
empty

Inspirium – modne meble Made in Poland - par 8

beone-1920x845.jpg Nobonobo-modne meble Made in Poland | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik modułowy Beone, Nobonobo (Inspirium)

Klasyczne wzornictwo w nowoczesnej wersji to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego klienta. Narożnik Beone dzięki swojej uniwersalnej formie doskonale wpisze się w każdy salon. Skośne oparcia i niesamowicie komfortowe wypełnienie z pianki i naturalnego pierza gwarantują, że stanie się on ulubionym meblem w całym domu. Kolekcja Beone jest modułowa, dzięki czemu można skomponować mebel odpowiadający własnym gustom i wnętrzom. Pasuje zarówno do dużych salonów, jak i do mniejszych wnętrz. Niezwykle popularny jako mebel klubowy.

Inspirium – modne meble Made in Poland - image grid 5

empty
empty

Inspirium nowy paragraf

Nobonobo (Inspirium) produkuje meble dla najlepszych polskich architektów i projektantów. Nieustannie pracują nad meblami wypoczynkowymi, które zachowują równowagę pomiędzy nowoczesnym a przyszłościowym wzornictwem, komfortem i funkcjonalnością, które są kluczowe nie tylko dla projektantów wnętrz, ale także dla użytkowników.

inspirium cushions image grid

empty
empty

inspirium cushions paragraf new

Dobierając do zestawu pufę, można w szybki sposób stworzyć dodatkowe miejsce do spania dla niespodziewanych gości. Dla jeszcze większego komfortu siedzenia wypełnienie narożnika wzbogacone jest pierzem naturalnym, które daje poczucie miękkości i wygody.

producenci polskich mebli

Sprawdź producentów polskich mebli:

Producenci mebli polskich

SEP MEBLE

SEP MEBLE 1920x845.jpg  Nobonobo-modne meble Made in Poland | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Piękna strona wnętrza!

Szukasz eleganckiego wypoczynku bądź wygodnego materaca?
A może potrzebujesz dużego stołu?
Zapraszamy do Salonów MaxFliz gdzie zostaniesz oczarowany piękną ekspozycją w Dziale Mebli.

Nobonobo katalog pdf