Paragraf &1 MaxDivani

MaxDivani - wyższy poziom jakości

Włoska marka MaxDivani to najwyższa jakość i design oparte na 60-cio letnim doświadczeniu, artystycznej duszy i włoskim poszanowaniu zarówno bogatej przeszłości, jak i ciekawości nowych rozwiązań technologicznych. Te cechy pozwalają marce włoskich mebli wypoczynkowych poruszać się z gracją pomiędzy tradycją a innowacją, precyzją i doskonałym wzornictwem.

Wytrwałość i dalekowzroczność, którą założyciel – Rocco Ferri zaszczepił kolejnym pokoleniom rzemieślników, tapicerów, stolarzy i projektantów z rodziny MaxDivani, widoczna jest w oryginalnych, solidnych i funkcjonalnych projektach, wychodzących co roku pod szyldem MaxDivani. Każdy mebel testowany jest wielokrotnie, aby był wygodny, wytrzymały, designerski i zdecydowany. Dlaczego? Bo tworzony jest z szacunkiem do historii, ale z myślą o przyszłości. Twojej przyszłości.

www.maxdivani.it

Paragraf &3 MaxDivani

salotto-ever-01-1704x1136.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Gdy mówimy MaxDivani myślimy: meble wypoczynkowe. Niezwykłe meble wypoczynkowe. Nie tylko piękne, nie tylko wykonane z najwyższej jakości materiałów, skór i gęsiego puchu. To przede wszystkim sofy i narożniki o regulowanej głębokości siedziska. To niecodzienne rozwiązanie, które, gdy wprowadzono po raz pierwszy spotkało się z umiarkowanym entuzjazmem. Dziś nasi Klienci nie wyobrażają sobie wieczornego relaksu bez tej funkcji. Zwłaszcza, gdy domownicy znacząco różnią się wzrostem.

maxdivani nowy paragraf

W Maxfliz kolekcje sof, foteli i narożników MaxDivani oferują różnorodne kombinacje, style i materiały wykończeniowe, aby Twój wypoczynek przeniósł się na wyższy poziom i stał się kompletny. MaxDivani ma wiele do powiedzenia we włoskim designie, dlatego usiądź wygodnie i wsłuchaj się w swój komfort.

Paragraf &5 MaxDivani

grace.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Grace, MaxDivani

Włoska sofa Grace to współczesna sofa typu chesterfield. Klasyczne wyrafinowanie, elegancja i dbałość o detale. Do tego wysokie oparcie oraz delikatne nóżki podstawy podkreślają nowoczesną odsłonę klasycznego stylu.

Paragraf &5 MaxDivani

divano-ingrid-01.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Ingrid, MaxDivani

Ingrid, to pikowana sofa - klasyka sofy typu chesterfield przeniesiona w świat nowoczesnego designu. Sofa Ingrid jest połączeniem tradycyjnego głębokiego pikowania z czystym i minimalistycznym designem, co czyni ten model wyjątkowo charakterystycznym i unikalnym. To mebel dla ludzi o wyrafinowanym guście, ceniących wygodę i luksus.

maxdivani ingrid image grid

empty
empty

Paragraf &6 MaxDivani

first.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik First, MaxDivani

Odporne na plamy i wodę narożnik do salonu dostępny z tkaniny odpornej na wodę i plamy, z wyraźnie regularnymi podziałami. Niezwykle lekka, prosta forma narożnika spoczywa na cienkich nóżkach, a wysoki komfort i funkcjonalność zapewniają sprężyny. Ozdobą narożnika jest widoczny "szczypany" szew, który zdobi podłokietniki i oparcie.

Paragraf &7 MaxDivani

salotto-omer-01.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Omer, MaxDivani

Sofa Omer to miejski komfort i prosty kształt. Funkcjonalność i wygoda zapewniona jest poprzez regulowaną głębokość siedziska. Ukryte mechanizmy pozwalają się cieszyć z relaksu i czystej estetyki mebla. Puchowe wypełnienie w siedzisku, podłokietniku i oparciu 

maxdivani omar grid

empty
empty

Paragraf &8 MaxDivani

divano-autografo-02.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Autografo, MaxDivani

Ekskluzywny styl klasycznego Chesterfielda,, który uproszczono w formie, choć nie stracił na elegancji. Dzięki miękkim liniom i głębokiemu pikowaniu sofa Autografo MaxDivani oferuje ekskluzywny styl: aksamitna tapicerka pokrywa odporny szkielet z litego drewna i miękki rdzeń z pianki z pamięcią kształtu Memory Foam i gęsiego pierza, nadając jej nowy wymiar komfortu.

Paragraf &9 MaxDivani

salotto-ever-02.jpg MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Sofa Ever, MaxDivani

Wszechstronność i funkcjonalność sofy Ever wynika z tego, że jest to nowoczesna sofa modułowa, którą możesz dopasować do swoich oczekiwań. Dodatkowo jej niecodzienny, organiczny kształt zjednuje sobie miłośników w każdym przedziale wiekowym. Miękkie siedziska, regulowane oparcia i dowolność kompozycji sprawia, że sofa Ever pasuje niemal do każdej aranżacji wnętrza. 

Maxdivani katalog kolekcje

producenci mebli włoskich nagłówek sekcji

Poznaj włoskich producentów mebli:

Producenci mebli włoskich

SEP Odwiedź Salon

inn_k.jpg  MaxDivani-wyższy poziom jakości | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zapraszamy!

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz fachowej rady i pomocy w wyposażeniu swojego mieszkania? Zapraszamy Cię do MAXFLIZ. Tu pod opieką profesjonalnych doradców handlowych stworzysz wnętrze, o którym zawsze marzyłeś.