Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-p1

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej

 

Hiooro to polski producent, którego z całą pewnością wyróżnia wysublimowany design i nieszablonowe podejście. Każdy mebel wychodzący spod skrzydeł tej marki to istne dzieło sztuki meblarskiej. Starannie wyselekcjonowane materiały, naturalne lite drewno, najlepszej jakości włoska stal, marmury czy wielobarwne spieki kwarcowe - to tylko niektóre z wielu znaków rozpoznawczych marki Hiooro. Nowoczesne (a często nawet innowacyjne) rozwiązania techniczne gwarantują najwyższą jakość funkcjonalność mebli i pewność, że posłużą one na długie lata.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-img

empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-p2

Firma stawia przede wszystkim na jakość wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. To bardzo istotne, by każdy mebel przedstawiał swoją własną, odmienną historię. Projekty przedstawione przez markę Hiooro łączą współczesne wzornictwo i przywiązanie do jakości i szczegółu. Spraw, by Twoje niebanalne wnętrza budziły wyjątkowe emocje. Wnieś do swojej przestrzeni prawdziwy zachwyt i piękno.

Hiooro każdego dnia zyskuje rosnącą popularność na rynku meblarskim. Klienci z pewnością również docenią przedstawione kolekcje, które można obejrzeć w salonach Maxfliz.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-img2

empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-p3

Przykładowe kolekcje

 

Stoły Hiooro

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-nest

nest4.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

NEST

 

Kolekcja NEST oparta została o charakterystyczne bryły geometryczne. Podstawa stołu zainspirowana została ptasim gniazdem, czemu zawdzięcza on swoją nazwę. 

Kolekcja ta składa się z prostokątnych stalowych listew ułożonych asymetrycznie w dynamiczną konstrukcję. Stoły NEST dedykowane są przede wszystkim do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych, jak i również loftowych i industrialnych.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-nest img

empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-vicco

vicco3.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

VICCO

 

Stoły z kolekcji VICCO charakteryzują się przede wszystkim stylowymi, smukłymi liniami. Zachwycają one zarówno swoją funkcjonalnością, jak i niecodziennym podejściem do designu. Za sprawą blatu ze spieku kwarcowego stoły sprawiają wrażenie optycznie lżejszych, natomiast ich geometryczna forma sprawia, że sprawdzą się one zarówno w przypadku małych, jak i dużych przestrzeni.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-vicco img

empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-pyramid

pyramid5.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

PYRAMID


Konstrukcja stołów z kolekcji PYRAMID charakteryzuje się oryginalnymi nogami, ułożonymi na kształt piramidy. Taki design sprawia że stoły te sprawdzić się mogą w nowoczesnych, odważnych wnętrzach.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-pyramid img

empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-p4

Stoliki kawowe Hiooro

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-sall

sall6.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

SALL

 

Stoliki kawowe z kolekcji SALL świetnie prezentują się we wnętrzach w niemalże każdym stylu - a zawdzięczają to przede wszystkim prostocie bryły. Modułowa konstrukcja stolików zapewnia pełną swobodę aranżacji, a szeroki wybór kolorystyczny pozwala na jeszcze większe dopasowanie do konkretnych potrzeb.

W przypadku stolików z tej kolekcji sprawdzić się mogą meble w różnych wymiarach, które możemy dowolnie przestawiać. Pozwoli to na szybką zmianę aranżacji danego wnętrza i… brak miejsca na nudę.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-sall img

empty
empty
empty
empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-loomi

loomi8.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

LOOMI

 

Kolekcja mebli Loomi dedykowana jest przede wszystkim koneserom klasycznej elegancji z nutką nowoczesności. Minimalistyczny design dopieszczony został ciekawym wykończeniem z marmuru, drewna z mosiądzem i stali nierdzewnej. Kolekcja ta wprost inspiruje do tworzenia wielu niezapomnianych aranżacji. Co więcej, różnorodność dostępnych wykończeń mebli pozwoli stworzyć elegancką, ale przede wszystkim również komfortową przestrzeń.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-loomi img

empty
empty
empty
empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-unico

unico2.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

UNICO

 

Kolekcja UNICCO to przede wszystkim prosta, a zarazem doskonale wyważona podstawa i okrągłe, owalne blary. Pozwoli to wnieść do aranżacji element dynamiki i charakterystyczny powiew nowoczesności. W przypadku stolików z tej kolekcji polecamy nakładać większe bryły na te mniejsze, co pozwoli dowolnie układać ulubione konfiguracje ub eksponować je pojedynczo. Te niebanalne stoliki z łatwością wpiszą się w aktualne trendy i staną się sercem  każdego salonu.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-p5

Meble biurowe Hiooro

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-libes

libes16.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

LIBES

 

Kolekcja LIBES to nowe meble biurowe, których design zainspirowany został twórczością znakomitego architekta Daniela Libeskinda. Twórcy kolekcji zadbali, by każdy element wychodzący spod znaku mebli LIBES zachował kwintesencję jego twórczości. Wszystkie meble zaprojektowane zostały dla odbiorców ceniących sobie głębie i piękno formy i niebanalnej aranżacji. Istotna jest tu również jakość wykonania, ponieważ sprawia to, że meble znajdą swoje zastosowanie we wnętrzach biurowych nawet najbardziej wymagających klientów. Starannie dobrane i wyselekcjonowane materiały gwarantują więc funkcjonalność i niezrównaną trwałość.

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-libes img

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-alton

alton18.png Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

ALTON

 

Element rozpoznawczy stołów z nowoczesnej kolekcji to przede wszystkim nieszablonowe nogi. Tak jest też i w tym przypadku. Kolekcja mebli biurowych ALTON nada właściwego klimatu każdej aranżacji. Spraw, by Twoje miejsce pracy stało się niebanalnym miejscem, gdzie kreatywność spotyka się z zapałem do działania. Stoły te znajdą swoje zastosowanie zarówno w biurach, jak i jadalniach czy salonach. 

Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej-alton img

empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty
empty

Powrót producenci meble

SEP projekt wnętrza zaproszenie

Laurent-1920x1080-strona.jpg  Hiooro – dzieła sztuki meblarskiej | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stwórz wymarzone wnętrze z Maxfliz!

Chcesz urządzić swoje mieszkanie ale nie masz pomysłu?
W Maxfliz nasi projektanci stworzą nietuzinkowe wnętrze dostosowane do Twoich potrzeb. 
Skorzystaj z usługi "Projekt wnętrza" już dziś!