Paragraf &1 Franco Ferri

Franco Ferri – 60 lat rzemiosła i miłości do piękna

Franco Ferri to 3 pokolenia meblarskich idei, poszanowania tradycji i włoskiego designu. Świat Franco Ferri kręci się wokół klienta – jego potrzeb i pragnień. Założyciele postawili też na połączenie konkurencyjności cenowej i wysokiej jakości produktów. Na tych fundamentach konsekwentnie budują markę włoskich mebli z charakterem.

Wizja Franco Ferri zrodziła się z długiej historii ręcznie produkowanych mebli, z pasji i dbałości o detale, dlatego marka "Modern Living" może pochwalić się modelami o silnym charakterze estetycznym, oryginalnym kształtem i dopracowaną w szczegółach tapicerką. Franco Ferri Italia oferuje jednak coś więcej: mieszankę tradycji i innowacji, fascynujące połączenie magii rzemiosła artystycznego i nowoczesnej technologii.

Rozpoznawalność marce przyniosły sofy z mechaniczną regulacją. To propozycja nie tylko dla fanów technologii, ale dla każdego, komu funkcja "relaks" da komfort, wygodę i pełną satysfakcję z posiadania mebli naprawdę wypoczynkowych. Elektroniczna regulacja oparcia i podnóżka oraz możliwość podłączenia systemu audio przez bluetooth gwarantują relaks na najwyższym poziomie.

To wszystko sprawia, że włoskie meble wypoczynkowe Franco Ferri są wyjątkowe, unikalne, designerskie i podniosą Twój relaks do wyższego poziomu.

www.francoferri.it

Paragraf &5 franco ferri

Nicole2.jpg Franco Ferri-60 lat miłości do piękna | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Nicole, Franco Ferri

Nowoczesna modułowa sofa lub narożnik, który możesz dopasować do swoich potrzeb i ilości miejsca w salonie. Miękkie oparcia i siedzisko wypełnione są pianką z pamięcią kształtu i uzupełnione naturalnym pierzem. Elegancja Nicole idealnie pasuje do jej komfortu i funkcjonalności.

Paragraf &6 franco ferri

Vanoni.jpg Franco Ferri-60 lat miłości do piękna | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Vanoni, Franco Ferri

Narożnik modułowy Vanoni jest bezpieczną przystanią relaksu po długim i męczącym dniu. Stabilność metalowej podstawy zapewnia solidne podparcie i komfort adaptacji dzięki odchylanym i oparciom i regulowanej głębokości siedziska. Prawdziwą ozdobą są podwójne przeszycia i delikatne pikowanie siedziska.

Paragraf &7 franco ferri

Lolita1.jpg Franco Ferri-60 lat miłości do piękna | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Narożnik Lolita, Franco Ferri

Elektronicznie regulowana sofa modułowa o zdecydowanie nowoczesnym charakterze. Dzięki modułowemu systemowi możesz dopasować meble wypoczynkowe do swojego wnętrza. Nie musisz się już obawiać, że komfortowa sofa nie zmieści Ci się do salonu - dopasujesz ją do każdego wnętrza, które dzięki niej zyska charakter i nowoczesny komfort.

Paragraf &8 franco ferri

Fotel Alicudi, Franco Ferri

Prawdziwy design nie kieruje się regułami, ale potrzebami. Alicudi to nowoczesny fotel, o wielkich ambicjach. Czerpie z klasycznych wzorców foteli gabinetowych, oferując komfort miękkiego oparcia i smukłych podłokietników. Fotel na metalowe, drewnianej lub obrotowej podstawie.

 

alicudi image grid

empty
empty
empty
empty

Paragraf &9 franco ferri

Fotel Filicudi, Franco Ferri

Dzięki prostym i eleganckim liniom Filicudi to nowoczesny fotel wyposażony w wygodne podparcie lędźwiowe, które dzięki swojemu delikatnemu komfortowi zapewnia maksymalny relaks. Dostępne z metalowymi stopkami, wersją obrotową lub drewnianą podstawą.

filicudi image grid

empty
empty

Franco Ferri kolekcje

producenci mebli włoskich nagłówek sekcji

Poznaj włoskich producentów mebli:

Producenci mebli włoskich

SEP MEBLE

SEP MEBLE 1920x845.jpg  Franco Ferri-60 lat miłości do piękna | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Piękna strona wnętrza!

Szukasz eleganckiego wypoczynku bądź wygodnego materaca?
A może potrzebujesz dużego stołu?
Zapraszamy do Salonów MaxFliz gdzie zostaniesz oczarowany piękną ekspozycją w Dziale Mebli.