Feltdecor

dekoracyjne panel akustyczne FeltDecor

More than silent. 

O tym, że najważniejszy jest dla nas piękny design, chyba nie musimy nikogo przekonywać. Tym bardziej cieszy nas fakt, że FeltDecor.

ma to samo podejście do estetyki, choć jest mocno skoncentrowany na funkcjonalności swoich produktów. 

Indywidualne projekty i szeroka gama kolorystyczna paneli pozwala właściwie na wszystko, by nadać wnętrzu wyjątkowy charakter. Świetnie pozwalają się komponować z meblami czy dodatkami tworząc spójną całość. 

Lekki i ekologiczny materiał umożliwia tworzenie unikatowych wzorów, dopasowanych do wystroju pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych.  

Feltdecor

empty
empty

FeltDecor

 Dekoracyjne panele akustyczne FeltDecor - nowość w Maxfliz.

Tłumią dźwięk i są eko.  

Specjalny materiał PET o odpowiednio dobranej gęstości gwarantuje redukcję hałasu na poziomie umożliwiającym komfortową pracę i głęboki relaks. Skuteczność redukcji hałasu i uzyskanie pożądanego rezultatu uzależnione jest od powierzchni, w której zastosowano nowoczesne panele akustyczne. Natomiast pełen komfort akustyczny można uzyskać poprzez odpowiednie dopasowanie rodzaju i wielkości paneli do rozmiarów pomieszczenia. 

Do produkcji paneli akustycznych stosuje się materiały pochodzące z recyklingu o wysokiej trwałości, które nie zawierają substancji mających negatywny wpływ na zdrowie. Doskonale więc sprawdzą się we wnętrzach, gdzie spędzamy dużo czasu, na przykład w sypialni. 

FeltDecor

 Dekoracyjne panele akustyczne FeltDecor - nowość w Maxfliz.

Sypialnia, biuro, gabinet medyczny – te panele sprawdzą się wszędzie. 

Dekoracyjne panele akustyczne mogą być stosowane zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak i komercyjnych. Dlatego panele ścienne sprawdzą się zarówno w salonie, gabinecie, biurze czy recepcji. Nieograniczone możliwości tworzenia nietuzinkowych wzorów w zróżnicowanych rozmiarach i bogatej gamie kolorystycznej wpływają na szerokie zastosowanie filcowych paneli FeltDecor. 

FeltDecor

 Dekoracyjne panele akustyczne FeltDecor - nowość w Maxfliz.

Panele akustyczne FeltDecor są bezpieczne dla ścian.  

Panele filcowe FeltDecor zostały zaprojektowane właśnie z myślą o tworzeniu przyjaznych przestrzeni do odpoczynku i pracy. Zaawansowana technologia produkcji oraz specjalistyczne zakładki samoprzylepne są całkowicie bezpieczne dla ścian. Możesz je zmieniać tak często, jak ci się zamarzy. 

Dekoracyjne panel akustyczne FeltDecor już w Maxfliz!