paragraf marki lampy

Producenci oświetlenia

 

Oświetlenie jest niezbędnym elementem każdego wnętrza. Spełnia dwie role: czysto praktyczną i dekoracyjną. Dobrze oświetlone pomieszczenie nie tylko zdobi bryłą samej lampy, ale poprzez dobranie odpowiednich parametrów, jak moc, barwa i kąt padania, nadaje wnętrzu charakteru.
W Salonach Maxfliz współpracujemy z producentami, którzy wiedzą jak spełnić oczekiwania klienta. Ogromny wybór designerskich lamp zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. W swojej ofercie mamy lampy biurkowe, wiszące, stojące a także takie, które nadają się do łazienek czy na zewnątrz. Staramy się, aby oferta lamp była zróżnicowana. Pozwala to dobrać oświetlenie każdemu, niezależnie od tego jak wyobraża sobie ostateczny wygląd swojego wnętrza. Od nowoczesnych, lekkich konstrukcji jak Geometric od MAXLIGHT, po klasyczne Masiero Maria Teresa.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży stacjonarnej, gdzie można obejrzeć na żywo liczną ekspozycję lamp kilkunastu wiodących na rynku producentów oświetlenia.

marki oświetleniowe

Zobacz designerskie marki oświetleniowe

Producenci lamp

Lampy maxlight baner

marki lampy grid 1

marki lampy grid 2

lampy grid 3

lampy grid 4

Marki, płytki, pholc, diesel 2

Marki lampy- karman