dywany carpet and more 1

Dywany, które pokochasz

carpetsandmore.pl

Każdy, kto kiedyś urządzał dom lub mieszkanie wie, jak trudne jest to zadanie. Wnętrza, w których przebywamy mają niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i emocje, dlatego trzeba przemyśleć każdy szczegół. Dywany są dużym nośnikiem koloru, faktury i wzoru, dlatego warto wprowadzić je do swoich domów. Dlatego Carpets&More oferuje design najwyższej jakości i posiada starannie wyselekcjonowane marki, produkty i kolekcje, by inspirować, zaskakiwać i odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów.

Wszystkie marki polecamy, bo każda z nich jest wyjątkowa. Zapraszamy na wyprawę do świata doznań ciepła i miękkości pod stopami.

dywany carpet and more 2

louis-de-poortere-fading-world-stone-9148-dywany-przecierane-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany "przecierane" od Louis de poortere

Naturalne, wykonane głównie z bawełny (niektóre dywany z domieszką wełny nowozelandzkiej lub błyszczącego poliestru, w celu podniesienia walorów estetycznych). Tkane w Belgii. Gęsto szyte-płaskim żakardowym splotem, wysokość ok. 0,5 mm - dzięki temu mają bardzo szczegółowy wzór, wytrzymałą i odporną na odgniecenia strukturę oraz są łatwe w odkurzaniu Przyjazne zdrowiu: standard Oekotex 100 (kontrolowana ilość chemii użytej w barwnikach i w procesie produkcji). Rozpoznawalny oryginalny design: szlachetnie postarzony materiał (widoczne szwy i przetarcia). Dywany posiadają certyfikaty użyteczności publicznej.

dywany carpet and more 3

Louis-De-Poortere-RichelieuVelours-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany z wykładzin / wykładziny Wilton oraz Haute Couture od Haute Couture Design

Designerskie, niespotykane wzory i wysoka jakość. Tkane żakardowym splotem, który zapewnia bardzo szczegółowy wzór. Kilkadziesiąt wzorów i kolorów. Trzy kolekcje różniące się składem: 1. Kolekcja WW - 100% wełna, 2. Kolekcja CP - 75% wełna/25% bawełna 3. Kolekcja CW - 75% poliamid/ 15% poliester/ 10% bawełna. Istnieje możliwość wykonania dywanów/wykładzin w rozmiarze maksymalnym 2,90 x 9 m. Filcowa baza (nie wymaga zastosowania pianki na podłożu). Dywany/wykładziny posiadają certyfikaty użyteczności publicznej. Klasa użytkowa: Ogólna 23/32, luksusowa - LC1 9 (w zależności od kolekcji).

dywany carpet and more 4

empty
empty

dywany carpet and more 5

rezas-Seduction-rezas-dywan-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Rezas

Naturalne, ręcznie tkane, bardzo wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i sprowadzone z najlepszych wiosek tkackich, z takich kolebek dywanowych jak Indie czy Iran. Kolekcje wykonane są z takich materiałów jak: wiskoza (ewentualnie mieszanka z wełną) - wysokiej jakości włókno, wytrzymałe, gęste i lekkie, połyskujące jak jedwab. Wiskoza mieszana z wełną ma lepszą elastyczność i właściwości utrzymania wilgoci i ciepła w pomieszczeniu. Wełna - bardzo wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Łatwe w utrzymaniu czystości. Reguluje wilgotność w powietrzu. Istnieje możliwość uszycia dywanów na wymiar. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 6

empty
empty

dywany carpet and more 7

Brink-and-Campman-yara-mist-dywan-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Brink&Campman

Naturalne, ręcznie tkane, bardzo wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane i sprowadzone z najlepszych wiosek tkackich, z takich kolebek dywanowych jak Indie czy Iran. Kolekcje wykonane są z takich materiałów jak: wiskoza (ewentualnie mieszanka z wełną) - wysokiej jakości włókno, wytrzymałe, gęste i lekkie, połyskujące jak jedwab. Wiskoza mieszana z wełną ma lepszą elastyczność i właściwości utrzymania wilgoci i ciepła w pomieszczeniu. Wełna - bardzo wytrzymała i odporna na zabrudzenia. Łatwe w utrzymaniu czystości. Reguluje wilgotność w powietrzu. Początkowo ‘pilinguje się’ – to oznaka dobrej jakości materiału (2-3 miesiące).

dywany carpet and more 8

empty
empty

dywany carpet and more 9

empty
empty

dywany carpet and more 10

sanderson-dywan-w-kwiaty-rainforest-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Sanderson

Dywany ręcznie tkane z wełny metodą tuftowania. Harmonijne zestawienie barw będzie idealne pasować do nowoczesnych oraz tradycyjnych wnętrz. Wełniane runo charakteryzujące się wysoką odpornością na ścieranie i blaknięcie. Gramatura 4500 g/m2. Miękkie runo (około 1,2 cm całkowitej grubości). Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 2-14 dni. Możliwość uszycia dywanów na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 11

empty
empty

dywany carpet and more 12

Dywany Wedgwood

Dywany naturalne, wykonane są z wysokiej jakości wełny dziewiczej z dodatkiem wiskozy w celu uzyskania efektownego połysku. Ręcznie tkane metodą tuftowania. Dywany mają podkład bawełniany z dodatkiem lateksu. Gramatura 4000g/m2. Miękkie run (około 1,2 cm całkowitej grubości). Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 2-14 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 13

empty
empty

dywany carpet and more 14

empty
empty

dywany carpet and more 15

Dywany Ted Baker

Wykonane są z wysokiej jakości wełny dziewiczej z dodatkiem wiskozy w celu uzyskania efektownego połysku. Ręcznie tkane metodą tuftowania. Miękkie i płaskie runo - 1,2 cm całkowita grubość dywanu. Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 2-14 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 16

empty
empty

dywany carpet and more 17

Dywany Scion Living

Dywany ręcznie tkane z wełny metodą tuftowania. Grube, gęste i miękkie runo (około 1,2 cm całkowitej grubości). Najbardziej znany z kolekcji dywan Mr Fox przedstawia wzór uroczego liska powtarzający się kilkukrotnie na całości dywanu. Sympatyczny lisek będący bohaterem dywanu ma bardzo nowoczesną stylistykę. Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 2-14 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 18

empty
empty

dywany carpet and more 19

harlequin-coquette-dywan-w-zolte-kwiaty-1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Harlequin

Dywany firmy Harlequin to niepowtarzalne zestawienie wzorów, kolorów i najwyższej jakości przędzy. Dywany wykonane są metodą ręcznego tuftowania, z czystej wełny. Wszystkie dywany produkowane są w Indiach i mają spód z bawełny i lateksu. Miękkie runo (około 1,2 cm całkowitej grubości). Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 14-30 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 20

empty
empty

dywany carpet and more 21

dywan-kolorowy-bluebellgrey-palais1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Bluebellgray

Dywany wykonane z wysokiej jakości wełny. Miękkie i miłe w dotyku. Tkane ręcznie metodą tuftowania. Kolekcja charakteryzuje się odważnymi kolorami oraz nietuzinkowymi motywami, przywodzące na myśl płótna malarskich odważne kolory i zdecydowane motywy kwiatowe niewątpliwie zachwycą wielbicieli sztuki oraz nietuzinkowych elementów wystroju wnętrz. Wszystkie produkty tej marki zostały stworzone w specjalnym studio w Szkocji przez znaną artystkę Fionę Douglas. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 22

empty
empty

dywany carpet and more 23

Dywany Morris&CO

Dywany naturalne, wykonane są z wysokiej jakości wełny dziewiczej z dodatkiem wiskozy w celu uzyskania efektownego połysku. Ręcznie tkane metodą tuftowania. Miękkie runo ok 2 cm grubości. Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 2-14 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 24

empty
empty

dywany carpet and more 25

Dywany Orla Kiely

Dywany naturalne wykonane z wełny Pure New Wool. Miękkie i miłe w dotyku. Runo ok 2 cm całkowitej grubości. Tkane ręcznie metodą tuftowania. Retro design polecany do nowoczesnych wnętrz oraz pokoi dziecięcych. Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność od 7-30 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 26

empty
empty

dywany carpet and more 27

Dywany Florence Broadhurst

Efektowna kolekcja dywanów ręcznie tkanych. Wykonane są z wysokiej jakości wełny z dodatkiem wiskozy dla uzyskania efektownego połysku. Miękkie i miłe w dotyku. Dywany tkane metodą tuftowania. Szeroki wybór rozmiarów. Dostępność: od 7-30 dni. Możliwość uszycia na wymiar. Maksymalny rozmiar 400x900 cm. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 28

empty
empty

dywany carpet and more 29

longbarn-dywan-Liscio1920x845.jpg Carpets and More | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dywany Longbarn company

Ekskluzywne, eleganckie naturalne dywany wykonane z wełny, moheru lub eukaliptusu. Ręcznie tuftowane. Gramatura od 3400g/m2 - 4800g/m2 (moher). Wysokość runa 20mm- 30mm. Duży wybór kolorystyczny. Szycie na wymiar. Czas realizacji zamówienia ok 3 miesięcy. Maksymalny wymiar wielkość 4,5x9 m. Do użytku domowego (brak certyfikatów do użyteczności publicznej).

dywany carpet and more 30

empty
empty

dywany carpet and more 31

Dywany Rugsolid

Tkane ręcznie dywany w małej wiosce pod Nowy Delphi. Minimalistyczny, delikatny skandynawski design i kolorystyka. Ekologiczne, stworzone w idei recyclingu i upcyclingu, z myślą o środowisku naturalnym. Skład dywanów:
- skóra, bawełna i dżins odzyskane z branży modowej (materiały niewykorzystane w produkcji lub przeznaczone do wyrzucenia np. po targach lub festiwalach modowych).
- dywany plastikowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i można je używać na plaży, w ogrodzie, w łazience, kuchni, na balkonie/tarasie itp. Uszyte z plastikowej przędzy, wytworzonej z butelek wyłowionych z oceanów (Indie borykają się z dużym zanieczyszczeniem środowiska). Dywany dostępne od ręki. Nie ma możliwości uszycia na wymiar.

dywany carpet and more 32

empty
empty

dywany carpet and more 33

empty
empty