Parmax par 1

Drzwi firmy PARMAX

Najlepsze materiały, wygoda, trwałość, precyzja wykonania, bezpieczeństwo, nowoczesny design – to najważniejsze cechy drzwi zewnętrznych firmowanych znakiem PARMAX. Kochamy drewno. To od niego zaczęła się nasza pasja, która przerodziła się w firmę produkującą drzwi zewnętrzne wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania na rynku.

Parmax par 2 - image grid

empty
empty
empty
empty
empty
empty

Parmax - lista


Co nas wyróżnia?

Nowoczesne technologie 
Perfekcja wykonania
Nowoczesny Design 
Najlepsze akcesoria 
Niezmiennie najwyższa jakość 
Ręczne wykończenie 

 

Parmax par 3

Parmax-I01_2.jpg Parmax | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Wyróżniają nas innowacyjność i śmiałe wprowadzanie nowych technologii w proces produkcji drzwi zewnętrznych. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy dostawki typu „glass”, zawias chowany „pivot”, a także czytnik linii papilarnych i czytnik twarzy.

Parmax par 4

P11 (4 frezy) dostawka.jpg Parmax | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Działamy w zgodzie z zasadą: „Tworzymy, nie produkujemy”. To nasza dewiza, którą wcielamy w życie każdego dnia, tworząc unikalne, wyjątkowe drzwi zewnętrzne, skrojone w oparciu o potrzeby klienta. Stawiamy ma customizację w produkcji drzwi zewnętrznych, czyli indywidualne podejście do każdego klienta i każdego nowego projektu, zgodnie z założeniami Przemysłu 4.0.

Parmax par 5

Nowoczesność oraz precyzja

W PARMAX proces projektowania rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu z klientem, który pozwala poznać jego wizję i potrzeby. Nie boimy się ambitnych wyzwań, a kolejne niestandardowe i nietypowe realizacje stają się naszymi wizytówkami. Dzięki doświadczonemu zespołowi kreatywnych projektantów, nowoczesnemu zapleczu technologicznemu oraz nowatorskiemu podejściu tworzymy ekskluzywne drzwi zewnętrzne szyte na miarę oczekiwań naszych klientów.

 

Aranż_zewnętrzny OSTATECZNY.jpg [243.83 KB]

Parmax par 6

SEP Potrzebujesz porady?

SEP-Potrzebujesz porady-cattelan-italia-konsola-1920x845.jpg  Parmax | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Potrzebujesz porady?

Nie wiesz jakie płytki nadają się na podłogę, a których można użyć  w strefie prysznicowej? Czy każdą lampę można zawiesić w łazience? Który materac spełni Twoje oczekiwania? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi wyspecjalizowani doradcy handlowi. Zapraszamy do Salonów Maxfliz.