my edition 1

Nadchodzi czas łazienek spersonalizowanych – Axor MyEdition

Baterie Axor Hansgrohe to symbol piękna, kunsztu tworzenia oraz ogromnej pasji. Axor każdą kolejną armaturą na nowo definiuje piękno i rozbudza fantazję aranżacyjną. Nie inaczej jest z najnowszą kolekcją armatury łazienkowej MyEdition, której premiera zbiegła się z 25-cio leciem marki Axor.

Twoja łazienka, Twój wybór

Awangardowe wzornictwo i zindywidualizowane wyposażenie łazienki są wyrazem osobowości domowników. Dlatego koncepcją nowej baterii Axor jest dowolna konfiguracja elementów, które mają wpływ na ostateczny wygląd baterii.

Jak to działa?

Każda bateria MyEdition składa się z dwóch części: korpusu oraz górnej „płytki” - wymiennego płaskiego elementu wieńczącego wylewkę. Płytka ta wykonana jest ze szkła lustrzanego, szkła czarnego, metalu, drewna, marmuru, a nawet skóry! Korpus baterii, oprócz standardowego chromu, może być wykończony w każdej z 15 powierzchni Axor FinishPlus – złoto, nikiel, czerwone złoto, brąz, mosiądz – wszystko w wersji polerowanej lub szczotkowanej. Koncepcja baterii MyEdition daje 225 sposobów na wyrażenie swojego gustu! To indywidualizacja na dużą skalę!

my edition bateria z wymienna plytka

empty
empty

my edition 2

axw-axor-myedition-brochure-en-41 1920x845.jpg Nadchodzi czas łazienek spersonalizowanych – Axor MyEdition | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Bateria z charakterem – hołd dla piękna natury

MyEdition to połączenie zaawansowanej technologii i mistrzowskiego kunsztu. Wykończona ręcznie dla uzyskania kontroli nad doskonałą precyzją i przetestowana zgodnie z najwyższymi standardami wytrzymałości. Do wykończenia wylewki można zastosować oryginalne materiały z charterem – na przykład drewno z fornirem z czarnego orzecha o bogatych odcieniach i pięknym wzorze słojów, który stosuje się przy budowie luksusowych łodzi i statków.

my edition 3

empty
empty

my edition 2a

Wykończenie kamienne to biały marmur ze złotymi żyłkami Lasa Vena Oro z Tyrolu Południowego lub jego czarna wersja Nero Marquina z hiszpańskiej krainy basków. Głęboka czerń z charakterystycznymi białymi żyłkami to elegancja sama w sobie. MyEdition dostępna jest również w wykończeniu z miękkiej skóry Nappa. To prawdziwy luksus w Twojej łazience.

myedition 4

axor-bateria-umywalkowa-myedition-powder-rain 1920x845.jpg Nadchodzi czas łazienek spersonalizowanych – Axor MyEdition | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
PowderRain – nowy strumień wody

My Edition to pierwsza bateria umywalkowa, w której został użyty nowatorki strumień wodny PowderRain, który dotychczas zarezerwowany był tylko do baterii natryskowych. Strumień PowderRain to technologia mikro kropli, czyli każda strużka wypływająca przez perlator baterii jest cieńsza niż standardowa. Dzięki temu strumień wody jest wyjątkowo „miękki”, cichy i rozpływa się na dnie umywalki bez rozpryskiwania na blat czy podłogę. Oprócz oszczędności wody oznacza to również mniej osadów z kamienia i mniej sprzątania. Dodatkowo przepływ wody w baterii umywalkowej MyEdition to jedynie 5 l/min.

my edition 6

Wychodzi na to, że nowatorska bateria MyEdition od Axor to najlepszy wybór do umywalek i wanien w łazience osób o mocnym charakterze i potrzebie spersonalizowania wnętrza pod swój gust. Już w Nowym Roku zapraszamy do salonów Maxfliz, gdzie będzie można zobaczyć na żywo baterię MyEdition.

 

 

myedition 5

empty

SEP Spotkajmy się łazienki

łaz_k.jpg  Nadchodzi czas łazienek spersonalizowanych – Axor MyEdition | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Spotkajmy się!

Czeka Cię remont łazienki ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do naszych Salonów. Nasi Doradcy pomogą Ci stworzyć wymarzone wnętrze.