Flora Point - Article

Flora Point

Flora Point to miejsce, które nieustannie inspiruje. Pełne wyselekcjonowanych produktów ze wszystkich zakątków świata. Sztandarowym działem firmy są rośliny domowe i ogrodowe, z miłości, do których ponad 20 lat temu powstało nasze centrum. To właśnie one odmieniają całe wnętrze, a w połączeniu z dodatkami nadają mu niesamowitego charakteru. Dlatego w naszej ofercie, poza roślinami, można znaleźć mnóstwo akcesoriów z działu Home Decor.

Flora Point - Article -1

img-flor-point-ogrod-doniczki.jpg Flora Point | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Ogromny wybór donic w najróżniejszych rozmiarach, kształtach, wzorach i kolorach podkreśli piękno roślin, jak i całego pomieszczenia, w którym się znajdą. W naszej ofercie posiadamy wiele produktów światowych marek zdobiących stylowe przestrzenie. Jedną z nich jest firma POTTERY POTS, której staliśmy się bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem na Warszawę. Projekty tej holenderskiej marki cechuje minimalistyczna, prosta forma idealnie wpasowująca się w designerskie wnętrza.

Flora Point - Article - 2

Flora-Point-sklep-stacjonarny-doniczki.jpg Flora Point | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Co więcej, specjalnie dla miłośników pięknych przestrzeni, stawiamy kolejny krok i otwieramy nasze atelier — Flora Point Home w warszawskiej Elektrowni Powiśle. Będzie to miejsce, które od wejścia wprowadzi Państwa w świat wyrafinowanego designu, pięknych dodatków i stylowego klimatu. Na miejscu będzie można zapoznać się nie tylko z dekoracjami znajdującymi się w atelier, ale także pełnym asortymentem dostępnym w naszej ofercie, jak i bezpośrednio złożyć zamówienie, w czym pomoże dedykowany do Państwa dyspozycji personel.

Flora Point - Article - 4

Zapraszamy do Flora Point Home już od 14 lipca!


W przyszłym roku, na warszawskim Wawrze, powstanie także showroom marki POTTERY POTS. Będzie to przestrzeń zaaranżowana do spotkań, w której Architekci będą mogli zapoznać się z ofertą marki, a także przedstawiać swoje projekty ich Klientom. Stay tuned!

Flora Point - Article - Video