Z pasji do sztuki - zobacz ekskluzywne studio fryzjerskie Fedoryszyn we Wrocławiu

Studio Fedoryszyn

Studio FEDORYSZYN powstało z ogromnej pasji do sztuki fryzjerskiej. Styliści szkolą się w najlepszych polskich i zagranicznych akademiach fryzjerskich zdobywając najbardziej zaawansowaną wiedzę. Goście mogą skorzystać nie tylko z usług fryzjerskich ale również kosmetycznych spędzając w naszych wnętrzach wiele godzin.

W dzisiejszych czasach fryzjerstwo to nie tylko profesjonalna usługa, filiżanka pysznej aromatycznej kawy, odpowiednie nagłośnienie i dobra muzyka. Dzisiaj nasi goście oczekują więcej, a mianowicie spędzanie wolnego czasu i relaksu w pięknie zaprojektowanych wnętrzach. Stąd powstał pomysł na stworzenie miejsca, które będzie eleganckie, magiczne i wyjątkowe.

Wspólnie z architektkami postanowiliśmy stworzyć wnętrze, które zaskoczy wszystkich a jednocześnie takiego jakiego by oczekiwali. Inspiracja ponadczasowym stylem art déco wygrała ponad wszystkimi pomysłami. Nurt ten w aranżacji wnętrz stał się synonimem bogactwa.

Wspólnie postawiliśmy na klasyczną czerń, królewski granat i szlachetne złoto. Specjalnie zaprojektowane zdobienia, designerskie żyrandole i lampy, oraz meble kreują luksusowy klimat w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Połączenie specjalnie wyselekcjonowanego kamienia i drewna powoduje, że każdy znajdzie swoje miejsce w naszym Studio.

Jacek KomarnickiKto za tym stoi?
Beata Liberska-Oparska i Kseniia Adriienko (BlueCat studio)

Za realizację Studio Fedoryszyn odpowiedzialny jest Dział Obsługi Architekta Maxfliz Wrocław:

Jacek Komarnicki
tel.: +48 696 731 462
e-mail: jacek.komarnicki@maxfliz.pl