Wyjątkowe grzejniki Paprockiego i Brzozowskiego dostępne już w Max Fliz!

Już dziś rozpoczynamy wyjątkową akcję promocyjną! O co chodzi? O wyjątkowe grzejniki zaprojektowane przez… Paprockiego i Brzozowskiego. Ten znakomity duet znany ze świata mody postanowił wypróbować tym razem swoich sił w branży wnętrzarskiej. Efekt? Oszałamiający! Dowiedz się więcej i sprawdź, jak cudownie możesz ocieplić własne mieszkanie.

Duet Paprocki i Brzozowski

Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski… Tego duetu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Na wszelki wypadek powiemy jednak, że ci dwaj panowie od ponad dwóch dekad zachwycają modowymi projektami oraz wyrafinowanym wyczuciem estetyki klientów na całym świecie. Obecnie w ich kolekcjach można znaleźć również ubrania zarówno dla pań, jak i dla panów – w obu przypadkach wyróżniają się one kreatywnymi detalami, bogactwem kolorów oraz rozmaitością faktur i materiałów. Panowie są również zdobywcami wielu prestiżowych, branżowych nagród.

gf-rSLR-3hkh-8C51_grzejniki-paprocki-i-brzozowski-664x442-nocrop.png [404.65 KB]

Romantyczne, rockowe, a może eklektyczne?

Tym razem znakomity duet projektantów postanowił estetyczny zmysł wykorzystać w inny, zaskakujący sposób, ponieważ… w formie grzejników. Ta elegancka linia składa się zaś trzech kolekcji. Pierwsza z nich, Romantic, wyróżnia się zmysłowością i delikatnością. Druga, Rock, to rodzina grzejników, w których ekspresyjny język muzyki rockowej został przełożony na język plastyki. Trzecia kolekcja nosi nazwę Eclectic i faktycznie: przepych spotyka się tu z minimalizmem, a roślinne ornamenty z nieoczywistymi formami.

gf-sSkC-X6uC-5x5J_grzejnik-czarny-romantic-664x442-nocrop.png [180.37 KB]

Gdzie można zakupić grzejniki?

Grzejniki można zakupić jedynie w 20 punktach w całej Polsce, w tym również we wszystkich salonach Max Fliz. Oferta jest ograniczona czasowo lub do momentu wyczerpania zapasów. Warto się pospieszyć, ponieważ z doświadczenia wiemy, że takie produkty znikają błyskawicznie!

gf-DcRm-8LGP-2ZWc_grzejnik-bialy-eclectic-664x442-nocrop.png [357.92 KB]

gf-gEST-1X2k-Z8K2_grzejnik-rock-664x442-nocrop.png [395.13 KB]