Współpracujemy z Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery!

Miło nam oznajmić, że udało nam się po raz kolejny nawiązać współpracę z krakowskim hotelem Bachleda Luxury Hotel. To właśnie w tym wyjątkowym obiekcie powstała część niezwykłych zdjęć do naszej kampanii Strona Wnętrza. Zachwyceni rezultatami z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne projekty. Czemu? Dbałość o detale, gra kolorów, faktur… Wszystko, co kochamy, dopełnione niepowtarzalną atmosferą tego miejsca. Poznajcie Bachleda Luxury Hotel.

Kameralny i luksusowy hotel dla koneserów

Choć położony w samym sercu – tuż obok Wawelu – artystycznego Krakowa, butikowy Bachleda Luxury Hotel zapewnia swym gościom komfort niespiesznego wypoczynku.

aida (28).jpg [301.25 KB]

aida (8).jpg [151.99 KB]

Pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w willi przy placu Kossaka, w której dawniej spotykała się krakowska społeczność artystyczna. Udało się w niej zachować ducha bohemy – można wręcz powiedzieć, że miejsce to opowiada swoją własną, wyjątkową historię. Nic dziwnego, że został pierwszym w Polsce hotelem MGallery.

Wnętrza Bachleda Luxury Hotel zostały zaaranżowane w stylu art deco. Wybór tej estetyki nie był przypadkowy – jest ona głęboko zakorzeniona w samej historii stolicy Małopolski. Jednocześnie w hotelu czuć także powiew klasyki oraz nowoczesności. Wnętrza gruntownie odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy wypełnione zostały szlachetne materiałami, starannie dobranymi dodatkami, kominkami, które doskonale korespondują z klimatyczną architekturą, pięknymi zabytkami, brukowanymi uliczkami tego królewskiego miasta.

Z przyjemnością informujemy, że aranżacyjną cegiełkę dołożył tutaj także i Maxfliz, którego materiały wzbogaciły wiele wnętrz hotelu. Będąc w tym miejscu, można jednak nieco przemieścić się w czasie i poczuć klimat, w którym żyła cała tutejsza śmietanka literacko-malarska. Zdecydowanie jest to przestrzeń dla osób, które poszukują unikalnych, a zarazem wyrafinowanych doświadczeń – estetycznych, kulturalnych, a także kulinarnych.

W hotelu znajduje się ponad sześćdziesiąt pokoi, przy czym każdy z nich emanuje wyrafinowaniem, luksusem oraz królewską aurą. Najwyższej jakości tkaniny przeplatają się z eleganckimi meblami, funkcjonalność – z maksymalnym komfortem, a złoto – z marmurem, drewnem oraz mosiądzem. W powietrzu unosi się wyjątkowy zapach perfum dobranych specjalnie dla tego miejsca. Brzmi jak w bajce? Cóż, od samego początku właścicielom Bachleda Luxury Hotel przyświecał jeden cel: goście mają się w nim czuć, jak królowe życia. Dla tych najbardziej wymagających, zaprojektowane zostały 3 apartamenty Executive: Royal, Presidential i Noble Suite. W ich wnętrzach znajdziemy część salonową z osobną toaletą, przestronną sypialnię oraz marmurową łazienkę.

Marzysz o błogim relaksie? Jeśli tak, czeka na Ciebie intymna, strefa Wellness. Basen z hydromasażami oraz biczami wodnymi, sucha sauna, caldarium i fitness… Wszystko to otulone złotymi mozaikami, pozostaje do dyspozycji gości.

Magda (85).jpg [196.75 KB]

Magda (55).jpg [232.11 KB]

Wytworne wnętrza hotelu są wręcz stworzone do organizacji wystawnych, choć kameralnych wydarzeń. Spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, jak i uroczystości rodzinne odbywają się w stylizowanej na angielską bibliotekę sali konferencyjnej lub odznaczanej na arenie międzynarodowej Gavi Restaurant.

Restauracja dostępna jest nie tylko dla gości hotelu, dlatego wszyscy spragnieni kulinarnych doznań w stylu fine dining powinni odwiedzić jej wnętrza, a latem uciec od zgiełku miasta chowając się na zielonym patio, w samym sercu hotelu.

Koneserów alkoholi z całego świata i poszukiwaczy miksologii na światowym poziomie z pewnością zaciekawi Opus Lounge Bar, ukryty na poziome -1. Inspirowane brytyjskim gentlemen’s clubem wnętrze, zaprasza do zajęcia jednego z wygodnych skórzanych foteli, a oryginalne dzieła sztuki i nienaganny serwis w kilka chwil pozwolą jego gościom przenieść się do XIX-wiecznego Londynu.

sylwia (186).jpg [395.32 KB]

sylwia (36).jpg [534.21 KB]

Zdjęcia wykonane dla Maxfliz

W hotelu Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery wykonane zostały zdjęcia Aidy Aimer (reprezentującej oryginalną stronę wnętrza), Magdaleny Jabłońskiej (będącej symbolem pasjonującej strony wnętrza) oraz Sylwii (stanowiącej odzwierciedlenie subtelnej strony wnętrza). Jak widać, wnętrza urzekają swoim bogactwem i elegancją – dotyczy to nie tylko pokoi hotelowych, ale również łazienek, a w zasadzie – bogatych salonów kąpielowych. Mimo że obiekt został otwarty w 2019 r., zdążył już podbić serca wielu najbardziej wymagających turystów. Mamy nadzieję, że podbije także i Twoje.

Zdjęcia wykonane w hotelu Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery www.bachledaluxuryhotel.pl, w przestrzeni zaprojektowanej przez studio projektowe: ORB STUDIO.

Dziękujemy za użyczenie.

 

Odwiedź strony wnętrza

DSC_8784.jpg [111.85 KB]DSC_8833.jpg [128.56 KB]DSC_8831.jpg [328.05 KB]DSC_8830.jpg [262.07 KB]DSC_8832.jpg [330.42 KB]

 

30-lecie_web_baner.gif [2.57 MB]