Współpraca „Namaste! Maxfliz & Kari Mata Studio”: harmonia, samorozwój i wyjątkowe wnętrza 

Współczesne życie pełne jest wyzwań, które często wprowadzają chaos i stres do naszego codziennego istnienia. Dlatego ważne jest, aby znaleźć sposoby na osiągnięcie harmonii, spokoju i spełnienia. Dwie wyjątkowe marki, Maxfliz i Kari Mata Studio, postanowiły połączyć siły, aby stworzyć wspólną przestrzeń, w której wartości duchowe, samorozwój oraz piękno wnętrz łączą się w niezwykły sposób. 

 

Wyposażenie oraz jeden z instruktorów Kari Mata Studio.

Kari Mata Studio oferuje nie tylko zajęcia yogi, ale również sesje pilates, stretchingu czy ćwiczeń siłowych. 

 

 

 

Wartości łączące Maxfliz i Kari Mata Studio 

Maxfliz, znany z doskonałego wzornictwa wnętrz, oraz Kari Mata Studio, które promuje praktykę jogi jako narzędzie do osiągnięcia równowagi i spokoju, podzielają podobne wartości. Obydwie marki dążą do poprawy jakości życia poprzez tworzenie przestrzeni, w których piękno i harmonia odgrywają kluczową rolę. Współpraca między Maxfliz a Kari Mata Studio jest idealnym przykładem tego, jak różnorodne dziedziny mogą ze sobą współgrać i wzajemnie się wzbogacać. 

 

Wspólna praktyka: joga dla samorozwoju i balansu 

Joga to starożytna praktyka, która nie tylko wzmacnia ciało, ale także umysł i ducha. Dla wielu osób jest to sposób na odnalezienie spokoju w szybkim tempie współczesnego życia. Współpraca między Maxfliz a Kari Mata Studio to równowaga między ciałem a umysłem, dążeniem do piękna wewnątrz jak i na zewnątrz. 

 

 

Warsztaty „Namaste! Maxfliz & Kari Mata Studio” 

Centralnym punktem współpracy są warsztaty jogi o nazwie "Namaste! Maxfliz & Kari Mata Studio". Te wyjątkowe wydarzenia gromadzą architektów Maxfliz w inspirujących wnętrzach. Pierwsza edycja warsztatów odbyła się w klimatycznym Studio Kari Mata. Uczestnicy mogli rozpocząć dzień od delikatnej, porannej praktyki jogi, pobudzając ciało i umysł. Całość była ubarwiona aromatyczną kawą oraz zdrowymi daniami w stylu Buddha bowl, tworząc atmosferę pełną smaku i relaksu. 

W dniu 25 sierpnia, odbyła się druga edycja warsztatów w magicznym otoczeniu natury na krakowskim Zakrzówku. Tym razem architekci praktykowali „Sunrise Yoga Flow”, przywitając poranek w zgodzie z naturą i swoim wnętrzem. Studio Kari Mata zapewniło profesjonalnych nauczycieli jogi, w tym Milenię Całkę, która jest zarówno architektem, jak i instruktorką jogi. Jej obecność od samego początku współpracy stanowi doskonały przykład harmonijnego połączenia wartości duchowych i estetycznych. 

 

Praktykowanie jogi w ramach współpracy Kari Mata Studio i Maxfliz na krakowskim Zakrzówku.

Warsztaty jogi na krakowskim Zakrzówku. 

DSC_1532.jpg [283.49 KB]

DSC_1548.jpg [254.32 KB]

W trakcie warsztatów praktykowaliśmy „Sunrise Yoga Flow, czyli praktykę poranną.

 

Przekraczając granice własnych możliwości 

Dzięki tym warsztatom architekci Maxfliz nie tylko mogą zrelaksować się podczas praktyki jogi, ale również doświadczyć, jak praktyka ta wpływa na tworzenie równowagi w życiu i pracy. Poprzez połączenie jogi z architekturą, Kari Mata Studio i Maxfliz pokazują, że istnieją różne drogi do osiągnięcia harmonii – zarówno poprzez wystrój wnętrz, jak i poprzez praktykę duchową. 

Zdjęcie grupowe uczestników warsztatów Kari Mata Studio i Maxfliz.

Zdjęcie grupowe uczestników warsztatów Kari Mata Studio i Maxfliz. 

 

Harmonia, spokój i wspólna droga do spełnienia 

Współpraca między Maxfliz a Kari Mata Studio to doskonały przykład synergii między dwoma różnymi dziedzinami, które dążą do wspólnych celów. Dzięki organizowanym warsztatom jogi, marki te nie tylko inspirują do tworzenia pięknych przestrzeni, ale także zachęcają do poszukiwania wewnętrznej równowagi i spokoju. Wspólna inicjatywa „Namaste! Maxfliz & Kari Mata Studio” staje się przestrzenią, w której łączą się design, piękno, rozwój osobisty i duchowość, tworząc unikalne doświadczenie dla każdego uczestnika. Śledźcie obie marki, by dowiedzieć się więcej o ich wspólnych przedsięwzięciach i odkryć kolejne odsłony „Namaste!” – opowieść o harmonii w różnych wymiarach życia.  

 

Galeria: