Volvo Wadowscy

Volvo Wadowscy to najdłużej działający dealer marki Volvo w Małopolsce zajmujący się sprzedażą nowych i używanych samochodów marki Volvo oraz oferujący pełen zakres usług serwisowych. Volvo Wadowscy to rodzinna firma z wieloletnią historią, posiadająca dwa nowoczesne salony w Krakowie i Gaju. Jest jednym z czołowych dealerów marki Volvo w Polsce, wielokrotnie nagradzanym za swoją działalność.  

Volvo-nagłówek.jpg [113.53 KB]

Jako rodzinna firma, skupia się nie tylko na biznesie, ale na potrzebach innych i przestrzeganiu zasad. Uczciwość, rzetelność, dostrzeganie drugiego człowieka, szacunek do innych to wpisane na stałe do konstytucji firmy Wadowscy.

Firma Wadowscy jest od 2002 roku Autoryzowanym dealerem marki Volvo, ale swoją tradycją sięga początku lat 70 kiedy powstały fundamenty dzisiejszej działalności. Od wielu lat rozwija swoją działalność, aby sprostać wymaganiom klientów i rozwojowi branży nie zapominając o historii i o tym skąd się wywodzi.

Firma została wielokrotnie nagrodzona za swoją działalność zarówno związaną ze sprzedaż i serwisem samochodów Volvo, jak i również za działalność w wielu obszarach na terenie  Krakowa i Małopolski a w szczególności za szeroką działalność charytatywną.
Najważniejsze z nagród przyznane przez Volvo Car Poland to wyróżnienie za całokształt działalności w 2004 roku, tytuł Dealera roku w 2007 i 2015, najlepszy Serwis Roku 2007 oraz pierwsze miejsce w rywalizacji serwisów w konkursie Volvo International Service Training Award w roku 2012 i 2014.