Tęsknota za legendą – kolekcja łazienkowa Vinyl od Olympia Ceramica

Dwie umywalki w łazience, umywalka z konsolą Vinyl Olympia Ceramica

Tęsknota za legendą – kolekcja łazienkowa Vinyl od Olympia Ceramica

Włoski producent ceramiki łazienkowej Olympia jest idealnym przykładem na to, że świat różnych zmysłów może tworzyć prawdziwą symfonię designu i funkcjonalności. Na ostatnich targach we Frankfurcie zaprezentowali kolekcję Vinyl – najnowsze dzieło dyrektora artystycznego Gianluca Paludi.

Umywalka Vinyl Olympia ceramica

Vinyl to propozycja dla osób, którzy tęsknią za legendarnymi czasami retro, którzy patrząc w przyszłość celebrują jednocześnie tradycję i zabawę stylem. To zaskakujące pomysłowością i innowacyjną koncepcją rozwiązanie dla miłośników muzyki.

Umywalka dla melomanów, Vinyl Olympia Ceramica

Czym jest kolekcja Vinyl?
Można powiedzieć, że to umywalka z szafką. Ale nie tylko. Bo wnętrze czyli dno wpuszczanej umywalki wygląda jak płyta winylowa, wylewka baterii jak ramię gramofonu, a pokrętła do sterowania temperaturą i ciśnieniem wody – jak pokrętła głośności!
Szafka pod umywalką to winylowa konsola – dostępna w 3 opcjach kolorystycznych drewna i 4 kolorach konstrukcyjnej ramy.

Umywalka z szafką i głośnikami

Muzycznym dopełnieniem zestawu jest lustro z charakterystycznym podświetleniem LED oraz wodoodporny wzmacniacz i głośniki na Bluetooth, dzięki którym możesz słuchać swojej ulubionej muzyki nawet podczas mycia rąk czy zębów. Vinyl to niesamowity sposób na rozpoczęcie dnia!

Kolekcja Vinyl często wybierana jest jako wyposażenie łazienki z klubach, restauracjach, pubach i hotelach, gdzie na pierwszym miejscu stawia się oryginalność pomysłu i wyposażenia.

Biało-czarna łazienka dla muzyka, umywalka Vinyl Olympia Ceramica

Umywalka z szafką Vinyl Olympia Ceramica

Łazienka w kolorach ziemi

Umywalka jak płyta winylowa, Vinyl Olympia Ceramica