Tattoofest 2023 - podsumowanie

Miniona, 16. edycja Tattoofest, którą możemy już z dumą nazwać historyczną, zakończyła się spektakularnym sukcesem. Wydarzenie to przyciągnęło blisko 500 artystów i artystek z ponad 20 krajów, którzy z różnorodnością stylów i rodzajów tatuażu zaprezentowali nam niezapomniane dzieła. To był prawdziwy festiwal dla miłośników sztuki ciała.

scena1.jpg [831.19 KB]


Maxfliz, jako lider w branży kompleksowego wyposażenia wnętrz, miał ogromną przyjemność być Partnerem jednego z największych festiwali tatuażu w Europie, który stał się jednocześnie jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na eventowej mapie Krakowa. Nasza firma zaaranżowała Scenę Główną, na której odbywały się emocjonujące konkursy w różnych kategoriach.


Przez cały Tattoofest zaprezentowano aż 640 tatuaży, z czego 220 zostało wykonanych na żywo podczas imprezy. To niezwykłe doświadczenie obserwować artystów w akcji, jak każda linia i kropla farby tworzą trwałe dzieło sztuki na skórze. Od pojedynczej igły po techniki zatwierdzone na bambusowym patyku, aż po klasyczne i nowoczesne maszynki – różnorodność technik była zachwycająca.


Jednym z najważniejszych elementów było zaaranżowanie przez Maxfliz Strefy Dialogu – POSŁUCHAJŻE, gdzie goście mieli okazję porozmawiać z niesamowitymi ludźmi pełnymi wiedzy, pasji i niezwykłych historii. Było to nie tylko miejsce, gdzie można było posłuchać fascynujących opowieści, ale również szansa na zdobycie nowej perspektywy na sztukę tatuażu i jej znaczenie w naszym społeczeństwie.

 

01_234.JPG [3.10 MB]


Współpraca między Maxfliz a Tattoofest była naturalnym związkiem. Design, moda i najnowsze trendy to wartości, które łączą nasze marki. Obie strony odzwierciedlają pasję do tworzenia unikalnych dzieł i stawiania na oryginalność. Partnerstwo z Tattoofest to dla nas nie tylko okazja do wspierania tej niesamowitej społeczności artystów tatuażu, ale również do kreowania przestrzeni, które inspirują i zachwycają.


16. edycja Tattoofest przeszła już do historii, ale pozostawiła niezapomniane wrażenia i wspomnienia. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być Partnerem i razem tworzyć niepowtarzalną atmosferę, która na zawsze zostanie w sercach miłośników sztuki tatuażu. Do zobaczenia na kolejnej edycji Tattoofest!

 

01_156.JPG [2.94 MB]

 

Zobacz galerię wydarzenia: