Targi Cevisama 2020, czyli jak prezentują się nowe trendy we wnętrzach

Maxfliz na targach Cevisama 2020

Na początku lutego, jak każdego roku od... dawna, ceramiczna część Europy zwraca swój wzrok w stronę hiszpańskiej Valencii i tamtejszych targów. Dla nas, w Maxfliz, jest to drugie, najważniejsze wydarzenie ze świata płytek w ciągu roku. Na naszej trasie bez zmian, najważniejsi Dostawcy i Partnerzy, trochę czasu na poszukiwanie rzeczy NOWYCH, żeby mieć czym Was zaskakiwać. Wygodne buty na nogach, życzliwa powaga na twarzy, walizki gotowe na gromadzenie cennych katalogów – to Maxfliz na Cevisama 2020. Maxfliz w swoim żywiole.

Modna łazienka Cevisama 2020

Kolorowe płytki na topie!

W tym roku bardzo wyraźnie powróciły kolory. Po latach płytkowej "szarugi", przychodzi czas na więcej odwagi i wesołości. Czy nas to martwi? Czy w szarych płytkach jest coś złego? Absolutnie. Odnaleźliśmy się w tym szarym świecie bezbłędnie, a mnogość pomysłów przy ograniczonej kolorystyce sporo nas nauczyła. Jednak koniec tego – wracają mozaiki, kolorowe dekory, motywy roślinne i coraz więcej szaleństwa w decyzjach. Czy w takiej wersji wnętrz się odnajdziemy? Gwarantujemy, że tak.

Cevisama 2020

Wielkoformatowe płytki – rozmiar XXL robi robotę

Niezmiennym trendem, rosnącym w siłę są płytki XXL, które pojawiły się na rynku 6-7 lat temu, a od 4 zaznaczają się na mapie ceramiki coraz większymi zasięgami. Coraz więcej Klientów wybiera je do aranżacji wnętrz swoich domów, A w Maxfliz, udział tego materiału stał się w 2019 roku wartością dwucyfrową. Wiemy, że ta tendencja będzie rosła, a jako eksperci w tej dziedzinie, z odwagą podejmujemy kolejne wyzwania obróbki i zastosowania tego materiału. Na razie bez zmian, największy format to 160x320 cm. Uff...

Wielkoformatowe płytki do salonu

Plan na ten rok – zadziwiać i spełniać Wasze marzenia

Tegoroczny wyjazd na targi Cevisama był dla nas przełomowy, ponieważ coraz więcej i więcej chcemy wchodzić w interakcję z naszymi Klientami, żeby jeszcze lepiej rozumieć Wasze pomysły i wnętrzarskie marzenia. Pamiętamy, dla kogo jeździmy na targi, dla kogo się zmieniamy, stajemy lepsi i na czyim uznaniu nam zależy. To fantastyczne, że nas obserwujecie, doradzacie, oceniacie i stawiacie wyraźne pytania. Po Waszych podpowiedziach, mamy sporo materiału do przejrzenia i wszystkie przesyłane na bieżąco sugestie z social mediów, przerobimy i ułożymy z tego Maxfliz 2020. Z ekscytacją patrzymy na nasze tegoroczne plany i cele.

W Maxfliz było, jest i będzie pięknie. Maxfliz był, jest i będzie na każdych znaczących targach branżowych, a Was zapraszamy do przeżywania tych wyjazdów razem z nami. Obserwujcie nas!

Płytki jak luksfery Cevisama 2020

MOdna łazienka z wanną wolnostojącą Cevisama 2020

Nowoczesne wnętrza płytki grecowe Cevisama 2020

Wielkoformatowe płytki Inalco

Cevisama 2020

Wielkoformatowe płytki xxl jak marmur Cevisama 2020

Płytk do sypialni Cevisama 2020

Modna łazienka płytki ceramiczne do łazienki Cevisama 2020

MAxfliz na targach Cevisama 2020

Łóżko z zagłówkiem z płytek Cevisama 2020

płytki do jadalni Cevisama 2020

Nowości z targów Cevisama 2020