Strefa Vip Gold na krakowskim stadionie Wisły - zobacz strefę komfortu i designu

Maxfliz Vip Gold stadion Wisła Kraków

Na stadionie Wisły Kraków została otwarta nowa, odmieniona strefa Maxfliz VIP Gold. Dla nas to ważne, bo Maxfliz zaprojektował i w całości wyposażył te lożę, stając się od tego sezonu partnerem Wisły.
Od czasu kiedy uruchomiliśmy w Maxfliz dział obsługi inwestycji realizowaliśmy wyposażenie hoteli, restauracji, gabinetów. Dziś, również dzięki zaangażowaniu naszego działu projektowego, dopisaliśmy do naszej księgi inwestycji kolejny rozdział, wpisując lożę VIP Gold w nową, ekskluzywną przestrzeń designu.

Do procesu aranżacji został zaangażowany dział projektowy Maxfliz i dział produkcji marki własnej – Maxliving. Razem stworzyli dedykowaną kolekcję limitowaną specjalnie dla Wisły Kraków.

Zapraszamy do odwiedzin. W planach mamy również aranżację Loży Prezydenckiej...

MAxfliz Vip Gold stadion Wisły KRaków


Ideą było stworzenie miejsca sprzyjającego miłej atmosferze w czasie przerw meczowych jak również podczas spotkań biznesowych poprzedzających mecz. Dostaliśmy bardzo dużą pustą przestrzeń do zagospodarowania, która była w odbiorze dosyć chłodna i bez charakteru. Chcieliśmy wprowadzić klimat towarzyszący spotkaniom w kawiarniach lub eleganckich klubach, cechujący się kameralnością. Taki cel zdeterminował wygląd mebli, które zaproponowaliśmy. Stąd np. sofy o wysokich oparciach gwarantujące kuluarowy nastrój.   

Wybór mebli nie był przypadkowy. Chcieliśmy stworzyć wnętrze klubowe w odsłonie awangardowej. Zastosowaliśmy innowacyjne materiały w modnych połączeniach kolorystycznych. Kluby (dym, cygara, karty) kojarzymy ze stylizowanymi meblami bogatymi w drewno i skórę. My zastąpiliśmy je nowoczesnymi tkaninami i płytami ceramicznymi wykonanymi w najnowszych technologiach, połączonych z czarną stalą. 

Wszystkie stoły i stoliki są unikalne, zaprojektowane i wyprodukowany na potrzeby tego przedsięwzięcia. Spieki kwarcowe – płyty wielkoformatowe to materiały tylko pozornie kojarzone z wykończeniem łazienek. Tu zostały zastosowane jako eleganckie wykończenie blatów tworząc meble o nietuzinkowym wyglądzie. 

Wykonaliśmy też mozaikową ścianę z płyt ceramicznych wielkoformatowych z geometrycznym podświetleniem ledowym. Projekt tej ściany był jednym z bardziej skomplikowanych, które mieliśmy przyjemność realizować.