Prestige Night by Maxfliz – uroczyste zakończenie roku w Maxfliz Katowice

Rok 2021 w Maxfliz upłynął pod znakiem wyjątkowych projektów, ekscytujących spotkań oraz fantastycznej współpracy, za którą chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do budowania i rozwoju naszej marki. Pod koniec minionego roku Salon Maxfliz w Katowicach zorganizował niezwykłe wydarzenie skierowane do prestiżowego grona architektów ze Śląska, których działania w roku 2021 w najwyższym stopniu wpłynęły na nowoczesny i designerski wizerunek regionu.

Prestige Night by Maxfliz - 1.jpg [125.21 KB]

Prestige Night by Maxfliz  -  2.jpg [194.81 KB]

Był to czas podsumowań, celebracji oraz idealna przestrzeń do budowania wyjątkowych relacji, które w Maxfliz cenimy najbardziej. Przyjęcie odbyło się w Kinoteatrze Rialto w Katowicach – najbardziej prestiżowym miejscu na kulturalnej mapie Górnego Śląska, imponującym ponad 100-letnią historią, zachwycającym wytwornym wnętrzem oraz klasycyzującą fasadą. Wieczorny dress code, muzyka na żywo, klimatyczna scenografia w stylu art deco oraz oszałamiający pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty - Tomasza Juszy.

Prestige Night by Maxfliz  -  3.jpg [221.27 KB]

Prestige Night by Maxfliz  -  4.jpg [192.88 KB]

Ten wieczór pozostanie w naszej pamięci na bardzo długo. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie oraz doskonałą atmosferę podczas przyjęcia. Partnerom Befame, Cerrad, Elica, Grand Collection, Maxhome, Maxlight, Mobi oraz New Trendy dziękujemy za doskonałą współorganizację.

Prestige Night by Maxfliz  -  5.jpg [143.81 KB]