Potrzebujesz wsparcia? Mamy to, co chcesz

Urządzasz mieszkanie i potrzebujesz wsparcia? Chcesz, aby okres wykańczania mieszkania lub jego remontu przebiegł szybko, sprawnie, a nawet przyjemnie? W MaxFliz zapewniamy kompleksową pomoc naszym klientom. Doradzamy, projektujemy, wizualizujemy… A to dopiero początek naszych możliwości. Powierz nam swoje wnętrze i skorzystaj z pomocy profesjonalistów. 

Sypialnia rodem z luksusowego hotelu.jpg [369.66 KB]

Indywidualne podejście 

W Maxfliz znajdziesz nie tylko wspaniałe płytki, oświetlenie czy meble, ale również doradcę, czy projektanta wnętrz, który pomoże Ci połączyć je w piękną, a zarazem funkcjonalną całość. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie wykończenia Twojego wnętrza. Wiemy, że mieszkanie musi się nie tylko wspaniale prezentować, ale i być maksymalnie ergonomiczne. Dlatego razem omówimy kwestie związane z meblami, materiałami, kolorami. Ważne jest to, że jesteśmy elastyczni i indywidualnie ustalamy zakres prac projektowych, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Naszą współpracę opieramy na zbudowanej wzajemnej relacji – to ona jest fundamentem obopólnego zadowolenia. 

Wyjątkowe połączenie jadalni i gabinetu, czyli projekt Marleny Kotyś - 2.jpg [427.31 KB]

Precyzyjne wizualizacje 

Abyś mógł mieć na bieżąco kontrolę nad całym procesem, przygotowujemy również fotorealistyczne wizualizacje, które pomogą Ci sobie wyobrazić, jak będzie wyglądało Twoje wnętrze w przyszłości i jak w praktyce prezentują się wybrane przez Ciebie rozwiązania stylistyczne. Dzięki temu można zapobiec wielu błędom i niechcianym niespodziankom, a jeśli zaistnieje taka potrzeba – dokonać ewentualnych zmian w trakcie trwania wspomnianej wizualizacji.  

Potrzebujesz-wsparcia-head.jpg [434.98 KB]

Profesjonalne doradztwo 

Potrzebujesz porady ze strony osób specjalizujących się we wnętrzach? Świetnie, w każdym salonie Maxfliz możesz podpytać interesujące Cię kwestie, taka rozmowa jest całkiem niezobowiązująca. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – w końcu urządzasz mieszkanie, w którym spędzisz być może większość swojego życia. A dzięki temu być może od razu rozwiążemy Twój problem. Jesteśmy dla Ciebie!  

 

Umów się online na darmową wizualizację oraz konsultacje projektowe!

 

Button-Rezerwuj.png [3.43 KB]

 

Piękne mieszkania pod klucz 

Oferujemy również usługę wykańczania mieszkania pod klucz. Możesz wybrać jeden z kilku dostępnych standardów oraz omówić z nami kwestię płytek, mebli, dodatków i reszty materiałów, a my już stworzymy dla Ciebie mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. Ważne jest również to, że prowadzimy autorski nadzór nad realizacją całości prac wykończeniowych oraz nad dekoracją mieszkania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak jak należy. 

 

Sprawdź jak szybko i efektywnie urządzamy mieszkania 

MPK-Baner.jpg [436.13 KB]

 

Dopracowane projekty kuchni 

Kuchnia to szczególne miejsce w domu. Jej zabudowa często wykonywana jest na wymiar, a w Maxfliz pracuje nad nią cały sztab specjalistów: projektanci, technologowie, ergonomiści. Każdy z nich kieruje się innowacyjnym podejściem oraz doskonale orientuje się w aktualnych trendach. Dlatego nierzadko znajdziesz w naszych kuchniach sprzęty wyposażone np. w nowatorskie funkcje ekologicznego gotowania. A wszystko po to, by spełnić Twoje marzenia! 

lotus-perlgrau-2.jpg [244.83 KB]

Bezpieczny transport mebli 

Podobają Ci się nasze meble, ale nie wiesz, jak je przetransportować do swojego mieszkania? Chętnie Cię w tym wyręczymy! Docieramy nie tylko do różnych części kraju, ale i daleko poza nim – niemal na każdy kontynent. Jednocześnie bardzo dbamy o to, aby podczas przewozu żaden element nie uległ uszkodzeniu. Jeśli istnieje taka potrzeba, korzystamy także z różnych, dodatkowych zabezpieczeń, aby meble dotarły do Ciebie całe i zdrowe. 

Znakomite dopełnienie projektantów i architektów 

Architekci i projektanci wykonali pewne prace w Twoim mieszkaniu, ale ciągle czegoś w nim brakuje? A może coś w nim nie działa? W takim przypadku również warto skontaktować się z nami. Niezależnie od wielkości usterki czy też wagi konkretnego problemu, zrobimy wszystko, aby ją lub go wyeliminować. W razie potrzeby zapewnimy Ci pomoc elektryków, specjalistów od kładzenia podłóg lub innych fachowców. Współpracujemy z genialnymi ekipami remontowymi, które poradzą sobie niemal ze wszystkimi niedociągnięciami lub defektami. 

malaga-weiss2.jpg [326.43 KB]

Skontaktuj się z MaxFliz 

Jak widzisz, MaxFliz to nie tylko płytki i meble. To kompleksowe usługi, które mają na celu ułatwienie Ci różnych czynności w ramach generalnego remontu lub wykańczania mieszkania. Pragniemy, aby metamorfoza wnętrza była dla Ciebie fascynującą przygodą, a nie nieustannym zmartwieniem. Mamy nadzieję, że dzięki nam stanie się ona prawdziwą przyjemnością, której efekty będziesz - w następnej kolejności - obserwować każdego dnia. Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Skontaktuj się z nami! 

Button-więcej.png [1.39 KB]