Maxfliz współpracuje z Wall Art!

Wrażliwość na piękno, zamiłowanie do wyjątkowego designu, przywiązanie do stylu oraz jakości… Od pewnego czasu współpracujemy z marką WallArt, z którą łączy nas bardzo wiele. Jest to firma oferująca klientom piękne i estetyczne tapety na wymiar. Tylko do tej pory opracowaliśmy wspólny katalog produktowy, a to najpewniej dopiero początek naszych wspólnych działań. Dlaczego zdecydowaliśmy się połączyć siły właśnie z tą marką? Odpowiadamy.

Wnętrzarska marka Wall Art – czym się wyróżnia?

Zeus - WMF004.jpg [267.95 KB]

Wall Art to prestiżowa marka stanowiąca synonim wnętrzarskiej gracji oraz niebanalnych rozwiązań. Podobnie jak i Maxfliz, stawia ona na unikalne wzornictwo oraz idealne wykonanie, które w połączeniu z niezwykłą funkcjonalnością są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestycja w jej produkty to nie tylko wkład w styl i wygodę, ale również w środowisko – marka wykorzystuje bowiem w produkcji ekologiczne technologie.

Spring Yellow - WMF008Y.jpg [271.69 KB]Wizytówką marki Wall Art są tapety inspirowane dziełami mistrzów światowego malarstwa. Kolekcja Arte to wzory, które powstają w formie obrazów na płótnie oraz malowane są farbami olejowymi i akrylowymi. Można je znaleźć również w postaci akwareli i szkiców. Dzięki unikatowym podłożom na wielu tapetach marki odwzorowana jest struktura pociągnięć pędzla, jak również struktura płótna malarskiego. Dzięki temu owe dekoracje ścienne przypominają prawdziwe dzieła sztuki, wnosząc do wnętrz elegancję oraz powiew luksusu.

Novum - WMF013.jpg [293.93 KB]

Subtle - WMF005.jpg [199.38 KB]

Gooseberry - WMF001.jpg [187.95 KB]


 

Przeczytaj o szczegółach współpracy na naszej stronie: Wall-art | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Dodatkowo, na naszej stronie znajdziesz dziesiątki fantastycznych produktów Wall Art

Sprawdź produkty w sklepie

Button-więcej.png [1.39 KB]