Kolory roku 2021 według Pantone: Ultimate Grey i Illuminating Yellow!

Najmodniejsze kolory na sezon 20/21 według Instytutu Pantone

Amerykański Instytut Pantone to wiodące źródło informacji na temat trendów kolorystycznych. Z ich wzorników i próbników korzystają praktycznie wszyscy. Paleta Pantone opiera się na kolorach umieszczonych na białym tle z przypisanym numerem oraz charakterystycznym czarnym logo.

Jakie kolory zawładną  2021? Sprawdźcie!

kolor-roku-2021.jpg [179.08 KB]

 

Ultimate Grey and ‘Illuminating’ yellow „małżeństwo kolorów, które przekazuje przesłanie siły i nadziei, które jest zarówno trwała, jak i podnosząca na duchu”.

Połączenie trwałej szarości Ultimate Grey z żywym Illuminating (żółtym) wyraża pozytywny przekaz poparty hartem ducha ”- powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute.

„Praktyczne i solidne jak skała, ale jednocześnie ocieplające i optymistyczne, to połączenie kolorów…”

Pantone definiuje „Illuminating” jako „jasny i wesoły żółty, mieniący się żywością, rozgrzewający żółty odcień nasycony energią słoneczną”.

Z drugiej strony „Ultimate Grey” jest „symbolem solidnych i niezawodnych elementów, które są wieczne i stanowią solidną podstawę”.

„Te dwa niezależne kolory, które łączą się, tworząc aspiracyjną parę kolorów, łącząc głębsze poczucie zamyślenia z optymistyczną obietnicą słonecznego dnia” - powiedział Pantone.

Nie możemy się doczekać Waszych i Naszych realizacji w tych kolorach!