Ciemna łazienka w kolorze bordowym. Projekt Artura Brzuchacza

Artur Brzuchacz, młody projektant wnętrz, to zwycięzca naszego konkursu organizowanego w ramach 7. Biennale Architektury Wnętrz w Krakowie. Zobacz jego projekt bordowej łazienki z motywem łuku, który powstał wykorzystaniem materiałów Maxfliz. 

moodboard konkursowa łazienka.jpg [4.05 MB]

Oto zwycięska praca Artura Brzuchacza. Artur to projektant i dekorator wnętrz. Jest absolwentem Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Zobacz jego projekt ciemnej łazienki w kolorze wina. 

Motyw łuku i surowe elementy 

Projekt opiera się na przewodnim motywie, jakim jest łuk, widoczny w kilku elementach aranżacji. Artur dodał także dekory w postaci zieleni oraz metalowych stelaży w klimacie industrialnym. Stylu dodaje też loftowa lampa i podświetlenia.  

Konkurs Elita_Scena 1 rozjaśnione.jpg [1.99 MB]

Głęboki kolor ścian 

Bordo gra tu pierwsze skrzypce: kolor jest widoczny zarówno na pomalowanej farba ścianie w drzwiami bezprzylgowymi, ale także w strefie mokrej. Nad umywalną i wanną umieszczono ryflowane płytki w tym samym odcieniu. Strefa prysznicowa oddzielona jest poprzez zastosowanie kontrastującej płytki, imitującej orzechowe drewno, która koresponduje z podumywalkową szafką. 

Konkurs Elita_Scena 4 rozjaśnione.jpg [2.03 MB]

Piękna podłoga 

Na podłodze wyłożono czarno-biały gres, którego wzorzystość nadaje charakteru wnętrzu oraz pasuje do czarnej wnęki na kosmetyki. Idealnie też wtapia się w całość projektu. 

Konkurs Elita_Scena 2 rozjaśnione.jpg [1.94 MB]

 

W projekcie wykorzystano: 

  • płytki Wow Ceramics Stripes Garnet Matt, 
  • płytki ceramiczne Wow Ceramics Stripes Garnet Mat 
  • ceramikę Massi,  
  • szafkę podumywalkową Elita Legacy, 
  • umywalkę i blat Elita, 
  • lustro Elita Led Oval. 

 

Konkurs Elita_Scena 3 rozjaśnione.jpg [2.00 MB]

Inne projekty Artura Brzuchacza znajdziesz na jego stronie internetowej na arch-tecture.pl 

 

Przeczytaj także: Maxfliz na International Interior Design Biennial