Prosto, lekko i stylowo - zobacz projekt luksusowej wilii

Stylowy dom

Ten dom jest jak owoc romansu pomiędzy szlachetną elegancją a swobodnym romantyzmem. Nic dziwnego – zastosowane wewnątrz materiały są zarówno szlachetne i ponadczasowe jak i subtelnie delikatne.

Salon z kominkiemArchitektka Magdalena Anuszkiewicz-Nosal dokonała niezwyklej metamorfozy – dom z lat siedemdziesiątych zamieniła w luksusową willę. Zmieniła całkowicie układ funkcjonalny domu dzięki czemu zyskał on nowe życie i nowy styl. Powiększono go o nową klatkę schodową, nadbudowano jedną kondygnację, a przede wszystkim wykorzystany został potencjał wnętrza salonu o niebagatelnej wysokości 4 metrów.

Pasja tworzenia architektki przełożyła się na klimat kreowanej przestrzeni, dzięki której zwykłe ściany nabrały miana domu, dając poczucie bezpieczeństwa i harmonii. Wnętrze zdominowane jest przez naturalne materiały. W salonie dominuje kominek wykonany z czterometrowej tafli onyxu. Jedwabne tapety, podkreślone mosiężnymi płaskownikami, dębowa podłoga, lampy ze szkła i mosiądzu, biały onyx połączony z brązowym marmurem na posadzce strefy wejściowej nadają wyjątkowy charakter tym wnętrzom. W połączeniu ze znaczną wysokością salonu tworzą luksusową przestrzeń.

Złota mozaika w łazienceŁazienka gościnna z nutą luksusu w postaci szklanej mozaiki, dopełniona jest ceramiką o wyjątkowym kształcie oraz armaturą wysokiej jakości francuskiej firmy THG. Całość delikatnie została podkreślona złotem.

Stylowa sypialnia połączona z przestronną garderobą i łazienką połączona jest z ogrodem zimowym z wiecznie zieloną ścianą. W łazience króluje kamień naturalny - marmur Palisandro Blue, a pozostałe jej elementy w bieli dopełniają przestrzeń i swoimi delikatnymi liniami wydobywają to, co najważniejsze – funkcjonalność i design. W sypialni za łóżkiem została położona tekstylna tapeta pikowana na piance nadająca trójwymiarowości, klimatu harmonii i ciepła.

sypialnia z garderobąDzięki zastosowaniu ciepłej i łagodnej tonacji kolorystycznej pozostałych elementów domu, udało się uzyskać wnętrze kameralne, piękne, a przede wszystkim przytulne dla domowników.

Magdalena Anuszkiewicz-Nosal
www.magdalenaanuszkiewicz.pl

 

Za realizację odpowiedzialny jest Strefa Architekta Maxfliz Kraków:

tel: +48 12 211 21 30
e-mail: strefa.architekta@max-fliz.pl