Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p1

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani

Rygorystycznie potraktowana forma geometryczna, dbałość o najmniejszy detal i minimalizm połączony z najwyższym komfortem. Tak pokrótce można określić specjalną kolekcję Moniki Armani stworzonej z marką Gomarco. Poznaj luksusowe meble do sypialni i materace, które w Maxfliz mamy na wyłączność.

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p3

IMG_1874.jpg Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco xi Monica Armani | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Najnowsza kolekcja mebli do sypialni – Gomarco i Monica Armani

Monica Armani to włoska architektka i projektantka urodzona w Trydencie, która swój warsztat doskonaliła pod okiem ojca, Marcello Armaniego – architekta racjonalistycznego. Jej życie rozkwitało w świetle sztuki. Nauczyła się podstaw designu, wzornictwa przemysłowego i projektowania, które zwraca szczególną uwagę na każdy, nawet najmniejszy detal. W jej pracach najważniejsza jest geometria, forma, technologia, funkcjonalność oraz zachowanie równowagi.

Projektantka tworzyła kolekcje dla najlepszych włoskich i międzynarodowych marek, np. B&B Italia (Włochy), Tribù (Belgia), KFF (Niemcy), Luceplan (Włochy), Studio TK (USA), Varaschin (Włochy), Turri (Włochy), CP Parquet (Włochy). Dziś przedstawiamy jej projekty dla Gomarco, specjalizującej się w tworzeniu luksusowych materacy, łóżek i poduszek z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p4

Materac Gomarco Monica Armani Atelier

Najważniejszym elementem wyposażenia sypialni jest wygodny materac. To od niego zależy jakość odpoczynku i snu, dlatego to właśnie na nim powinna być skupiona cała uwaga. Zacznijmy więc od wyboru takiego, który pozwoli poczuć się, niczym na miękkiej chmurze. Materac Gomarco Monica Armani Atelier to ekskluzywna forma i wykończenie oraz najlepsze technologie wspierające całe ciało podczas odpoczynku. Do wyboru mamy dwa warianty: firm (twardy) i soft (miękki).

Materac od Moniki Armani oparty jest na technologii sprężyn kieszeniowych SpringSac®. Ponadto w wersji firm składa się z kilku warstw:

 1. wiskozy tex;
 2. lateksu;
 3. bawełny;
 4. HR Aquapur®;
 5. kaszmiru;
 6. HR 55 kg;
 7. Nanosac®
 8. włókna kokosowego;
 9. Comfortsac® 7Z;
 10. wzmocnionej ramy.

W wersji soft zastosowano następujące warstwy:

 1. wiskoza;
 2. lateks;
 3. bawełna;
 4. Aquapur® HR;
 5. Kaszmir;
 6. perforowany lateks;
 7. Nanosac;
 8. Comfortsac® 7Z
 9. wzmocniona rama.

Materace dostępne są w wielu rozmiarach: 90×190 / 90×200, 110×190 / 110×200, 135×190 / 135×200, 150×190 / 150×200, 160×190 / 160×200, 180×190 / 180×200, 200×190 / 200×200. Dzięki doskonałemu wykończeniu pięknie prezentują się na minimalistycznej ramie łóżka zaprojektowanej przez Monicę Armani.

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-img

empty
empty
empty
empty

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p5

Łóżko Gomarco Monica Armani – Atelier

W sypialni zaprojektowanej przez Monicę Armani łóżko jakby unosiło się na chmurze lub wodzie. Mimo solidnej konstrukcji, całość wydaje się lekka i zapraszająca do odpoczynku. Elegancka podstawa łóżka wykończona jest tkaniną w naturalnym kolorze (można wybrać jej odcień) i lnianym splocie. Widać tutaj zamiłowanie do geometrii i prostoty form.

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p2

empty

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p6

IMG_1876.jpg Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco xi Monica Armani | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Stolik nocny Gomarco Monica Armani – Atelier

Uzupełnieniem dla prostej, ale luksusowej podstawy łóżka i komfortowego materaca jest minimalistyczny stolik od projektantki. Podstawa jest tapicerowana i nawiązuje do tkaniny bazy pod materac. Blat wykonany jest z drewna dębowego w naturalnym kolorze.

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-p7

IMG_1898.jpg Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco xi Monica Armani | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aranżacja minimalistycznej sypialni – meble i dodatki

Na bazie kolekcji autorskiej Moniki Armani stworzyliśmy aranżację przytulnej, minimalistycznej, nowoczesnej sypialni w naturalnych kolorach. Uwagę przyciąga tapeta WallArt – Lungo z abstrakcyjnym rysunkiem w odcieniach brązu, mogącym przypominać plamę mieszających się farb lub wnętrze minerału.

Do wysmakowanych, prostych mebli Moniki Armani dopasowaliśmy pozostałe wyposażenie, które uzupełnia aranżację. Tapicerowany, ergonomiczny fotel Befame Lungo sprawia, że wnętrze jest jeszcze bardziej miękkie i przytulne. Zamiast stawiać na wielość barw, zdecydowaliśmy się na kontrast faktur i materiałów: gładkiego, odbijającego światło aksamitu, kaszmiru, bawełny i naturalnego splotu lnianego.

Jeśli postawiliśmy na prostotę i funkcjonalność, to doskonałym uzupełnieniem była też trzyszufladowa komoda Maxliving - Next, która nadaje nieco industrialnego charakteru. Jej kształt nawiązuje do formy łóżka, a metalowa podstawa nadaje lekkości.

Kolejnym elementem podkreślającym graficzne formy jest lampa Thoro Rio o kształcie dużego koła. Zawiesiliśmy ją centralnie Nd łóżkiem, aby oświetlała je w całości i podkreślała jego formę oraz wszystkie detale tapicerowania.

Aranżacja Katowice

Aranżacja została przygotowana w salonie Katowice, Al. Roździeńskiego 191. Zapytaj doradcę o dostępność.

Zobacz wybrane produkty w sklepie-seperator

Zobacz wybrane produkty w sklepie


 

Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco x Monica Armani-produkty

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg Minimalistyczna sypialnia – maksimum komfortu. Gomarco xi Monica Armani | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.