Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach par 1

Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach

Elegancka i charakterystyczna — tak z pewnością można nazwać przedstawioną sypialnię. To, co od razu rzuca się w oczy to charakterystyczne barwy, jakie dominują na zasłonach i fotelu. Połączenie granatu z ciemnożółtym, wręcz musztardowym fotelem sprawiło, że wnętrze nie jest monotonne, a charakterne. Takie połączenie barw z pewnością spodoba się odważnym osobom, które nie boją się wyrazistych wnętrz.  

Decydując się na takie połączenie, chcieliśmy udowodnić, że granat nie musi jedynie kojarzyć się z wojskowym mundurem. Piękne, ciemnoniebieskie zasłony doskonale komponują się z żółcią fotela, narzuty oraz lameli, które umieszczono w rogu ściany, nadając całości lekkości i niespotykanego, nowoczesnego wdzięku.  

Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach par 2

Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach (2).jpg Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Uspokajamy wnętrze — ciekawa tapeta na ścianie

Choć zależało nam na tym, aby wnętrze było charakterystyczne, nie chcieliśmy, aby było zbyt agresywne. Dlatego też postawiliśmy je nieco uspokoić. Pomogły nam w tym szarości, które można znaleźć na łóżku kontynentalnym oraz miękkiej wykładzinie na podłodze, jak również ciekawa tapeta w odcieniach beżu. Całość w połączeniu z wyrazistymi barwami komponuje się wyśmienicie.  

Do odważnych świat należy — sypialnia w charakterystycznych kolorach par 3

Uwagę przykuwa także lampa powieszona nad łóżkiem. Jasny okrąg wyposażony w oświetlenie LED sprawia, że sypialnia jest nie tylko dobrze oświetlona, ale nowoczesna. Całości dopełnia industrialny stolik nocny, którego ozdobą jest szary wazon uzupełniony suszonymi trawami.  

Powyższa aranżacja udowadnia, że nie trzeba bać się mocnych barw. Szczególnie w sypialni, jeśli zostaną dobrze dobrane, będą idealnie się prezentować.