Pełen klasy, elegancki salon par 1

Pełen klasy, elegancki salon

Szary kolor nie schodzi z piedestału. Jest to elegancka barwa, która dobrze skomponowana z pozostałymi kolorami, pozwala stworzyć niepowtarzalne wnętrze, pełne elegancji i blasku. Nie inaczej jest w przypadku naszej aranżacji. Zestawiliśmy tutaj różne odcienie szarości, które uzupełnione zostały odrobiną zieleni (palma) oraz niebieskiego (kanapa). Zaprezentowane rozwiązania są niezwykle eleganckie i spokojne, co z pewnością przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie spokój po ciężkim dniu pracy.

Pełen klasy, elegancki salon par 2

Pełen klasy, elegancki salon (2).jpg Pełen klasy, elegancki salon | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Całość aranżacji została pomyślana w sposób, który pozwala zarówno odpocząć, jak i spotkać się z rodziną przy jednym stole. Pomieszczenie zostało bowiem podzielone na dwie strefy — wypoczynkową i jadalnianą. W tej pierwszej umieściliśmy wspomnianą wyżej niebieską kanapę, pokaźnych rozmiarów, ciekawy wizualnie fotel oraz szklany stolik w kolorze ciemnej szarości, wpadającej w czerń. Meble zostały ustawione na dużym szarym dywanie, który tej części nadaje przytulność. Drugą część pomieszczenia zajmuje duży stół z krzesłami. Wzrok potencjalnych użytkowników od razu przyciągają nogi mebla, które przypominają ogromne butelki. Na nich osadzono duży, szary blat, przy którym ustawiono tapicerowane, skórzane krzesła w różnych odcieniach szarości.

Pełen klasy, elegancki salon par 3

Pełen klasy, elegancki salon (3).jpg Pełen klasy, elegancki salon | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Nie bez znaczenia w tym pomieszczeniu są także ściany. Dwie z nich pokryto jasną farbą i podzielono czarnymi listwami, które tworzą geometryczne wzory. Ściana, na której stoi kanapa z pewnością przypadnie do gustu osobom, które lubią przestronne wnętrza. Duża jej część została bowiem pokryta lustrem, które optycznie powiększa pomieszczenie. Na pozostałej części umieściliśmy ciekawą tapetę, która sprawia, że salon nie jest nudny i przewidywalny. Całość wnętrza dopełnia oświetlenie, Wykorzystaliśmy tutaj nie tylko lampki umieszczone w suficie, ale także lampy wiszące nad stołem (w trzech odcieniach) oraz mapy stojące z biało-złotymi okrągłymi abażurami, które nadają całości niezwykłej elegancji.