W stylu glamour — łazienka, która zachwyci najbardziej wymagających użytkowników - par 1

W stylu glamour — łazienka, która zachwyci najbardziej wymagających użytkowników

Łazienka jest miejscem, w którym każdy użytkownik powinien czuć się komfortowo, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa aranżację, która będzie spełnieniem marzeń osób ceniących sobie niebanalny wystrój i wygodę użytkowania. Łazienka w stylu glamour sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych domach, ale także w hotelach najwyższej klasy, czy SPA. Proponowane tutaj rozwiązanie to połączenie dwóch stylowych i ponadczasowych kolorów — złota i czerni, które przejawiają się zarówno w dodatkach, jak i armaturze łazienkowej.

W stylu glamour — łazienka, która zachwyci najbardziej wymagających użytkowników - par 2

W stylu glamour.jpg W stylu glamour — łazienka, która zachwyci najbardziej wymagających użytkowników | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Przyglądając się wystrojowi tego wnętrza nie sposób oderwać wzroku od wolnostojącej wanny, którą ustawiono na środku pomieszczenia. Czerń, która przeplata się ze złotem i bielą jej wnętrza sprawia, że staje się ona głównym elementem łazienki. Jej uzupełnieniem jest wolnostojąca bateria wannowa w kolorze starego, matowego złota. Aby całość była spójna postawiliśmy na czarną szafkę umywalkową, którą wzbogacono złotym stelażem. To właśnie w niej ukryto czarną, owalną umywalkę, którą wyposażono w złotą nablatową baterię. Nie bez znaczenia jest tutaj także ściana za lustrem. Pokryta czarno-białą wzorzystą tapetą sprawia, że całość nabiera niebanalnego charakteru.

W stylu glamour — łazienka, która zachwyci najbardziej wymagających użytkowników par 3

Projektując tę łazienkę, nie zapomnieliśmy także o źródle światła i dużym lustrze, które wykończono czarno-złotą ramą. Jeżeli chodzi o światło, postawiliśmy na dwa kinkiety, pomiędzu którymi umieszczono wspomniane lustro, a także na złote lampy zawieszone tuż nad sufitem. Zaproponowane w tej aranżacji rozwiązania sprawiły, że udało nam się stworzyć łazienkę elegancką, ponadczasową, która od pierwszych chwil przyciąga wzrok użytkowników.

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Jasna kuchnia z marmurem | Aranżacje - Maxfliz.pl
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ