Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu - per 1

Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu

Jesteś minimalistą i szukasz rozwiązania, które pomoże Ci zaaranżować szarą, stylową i ponadczasową łazienkę? Nasza aranżacja, w której połączyliśmy szarość z geometrycznymi formami z pewnością przypadnie Ci do gustu.  

Pierwszą rzeczą, która od razu rzuca się w oczy osobom, które wejdą do tej łazienki, są nie tylko brązowe płyty, które niektórym osobom mogą kojarzyć się z luksferami, ale także okrągłe lustra różnej wielkości wykończone czarną ramą. To właśnie ona doskonale koresponduje z dzieloną na czarne kwadraty szybą prysznica. Całości natomiast dopełnia czarna armatura. Jak zatem widać, dominują tutaj matowa szarość w różnych odcieniach oraz czerń. Te dwie barwy czynią tę łazienkę niezwykle elegancką i ponadczasową. Takie połączenie barw i faktur z powodzeniem można wykorzystać we wnętrzach loftowych, nowoczesnych i industrialnych. Bardziej odważne osoby mogą także wykorzystać naszą propozycję w klasycznych łazienkach.  

Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu - par 2

Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu  (1).jpg Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Charakterna łazienka, obok której nie da się przejść obojętnie

Chcieliśmy, aby prezentowana aranżacja była utrzymana w nowoczesnym duchu, co z pewnością nam się udało. Wszystko za sprawą klasycznej czerni oraz nietuzinkowych dodatków. O lustrach już pisaliśmy. Warto zwrócić uwagę, że tuż nad nimi znajduje się niewielka, czarna lampka, która pomimo tego, że jest małych rozmiarów, doskonale je oświetla. Pozostałą część łazienki oświetlają podsufitowe lampki punktowe, które sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo jasne.  

SEP Zobacz produkt w INTE

cos-k.jpg  Szara matowa — męska łazienka w eleganckim wydaniu | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Zamów online!

Już dziś możesz zamówić wszystkie produkty przez Internet.
Bezpieczne zakupy z dostawą do domu.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ