Sypialnia z łazienką - modny trend-par1

Sypialnia z łazienką - modny trend

Podczas gdy salon z aneksem kuchennym nikogo już nie dziwi, to połączenie sypialni z łazienką, choć modne, wciąż sprawia sporo trudności.

Po pierwsze – połączenie sypialni z łazienką pozwala na spędzenie razem trochę więcej czasu rano i wieczorem, ale możliwe jest tylko wtedy, gdy mamy możliwość wydzielenia w domu drugiej łazienki dla reszty domowników i gości.

Sypialnia z łazienką - modny trend-par2

sypialnia-z-lazienka-otwarta-przestrzen-maxliving-1920x845x.jpg Sypialnia z łazienką - modny trend | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Po drugie – wnętrze łazienki powinno być utrzymane w tym samym stylu, co sypialnia, aby stworzyć razem harmonijną przestrzeń. Choć można całkowicie pozbyć się ścian i wstawić wolnostojącą wannę do sypialni łącząc strefę kąpieli ze strefą wypoczynku, to w nowoczesnych, zwłaszcza minimalistycznych wnętrzach, oddziela się częściowo łazienkę za pomocą szyb. Dzięki temu przestrzeń pozostaje jednocześnie otwarta i oddzielona. To sprawdza się dobrze w przypadku łazienki „pełnowymiarowej”, czyli takiej z toaletą i umywalką a nie tylko dekoracyjną wanną. W naszej inspiracji sypialni z łazienką zastosowaliśmy przegrodę z mrożonej szyby, której delikatna czarna rama idealnie wpisuje się w styl sypialni – nowoczesny, chłodny i minimalistyczny. Pozbycie się ścian działowych sprawia, że całość wydaje się znacznie większa niż jest w rzeczywistości. Główną ozdobą wnętrza jest tapicerowane łóżko Cezar z dużym zagłówkiem. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią czytać w łóżku w pozycji półsiedzącej i popijać poranną kawę nie wstając spod kołdry.

Sypialnia z łazienką - modny trend-par3

Bliskość łazienki to też plus – można wieczorem zaraz po kąpieli wskoczyć do łóżka, lub rano szybko wziąć prysznic. Wnętrze utrzymane jest w szarej kolorystyce modnych płytek imitujących surowy beton przełamanych chromowanymi dodatkami, takimi jak nowoczesna i kubistyczna armatura łazienkowa z serii Mirage od MOBI. Blat w łazience, który naturalnie widoczny jest z sypialni, stanowi piękną i nowoczesną dekorację. Prostokątna i oszczędna w formie umywalka nablatowa oraz designerska lampa w formie srebrnej kropli stanowią ciekawy kontrapunkt do surowej stylistyki wnętrza. Zwróćcie uwagę jak ułożone są płytki na podłodze – duże prostokątny nie są ułożone równo, lecz tworzą ciekawą kompozycję.

 

Inspiracja53-product grid

Zapytaj o cenę

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58. Informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych przez administratora oraz przysługujących Panu/Pani prawach znajdzie Pan/Pani w zakładce  Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości, profilowanie oraz przetwarzanie moich danych w celach marketingowych. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Handlowa MAX-FLIZ Kurleto sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 58, więcej informacji w polityce prywatności.

Kopia wiadomości zostanie przesłana również na Twój adres e-mail

SEP ŁAZIENKI

Millelegni-Scottish-Oak-15x45-Amb-Bagno-1920x600.jpg  Sypialnia z łazienką - modny trend | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Jesteśmy ekspertami od łazienek

Wyposażyliśmy tysiące łazienek i naprawdę wiemy jak zrobić to perfekcyjnie. Sprawdź nas i odwiedź Salony Maxfliz!
Nasi doradcy pomogą Ci stworzyć wnętrze Twoich marzeń.

Separator- UNI- powrót do listy widoku AŁ