Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie? par 1

Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie?

Wiele osób twierdzi, że przeciwieństwa się przyciągają. Mając to na uwadze stworzyliśmy aranżację, która dokładnie wpisuje się w to powiedzenie. Z natury zimne, szare płytki wielkoformatowe imitujące naturalny kamień w połączeniu z drewnopodobnymi płytkami, które umieszczono pod dużym prysznicem i otoczono nimi okolice lustra sprawiają, że łazienka jest bardzo przytulna. Uwagę użytkownika w tej aranżacji przykuwa podświetlenie płytek oraz lustra taśmami LED, dzięki którym miejsce to wydaje się niezwykle przestrzenne.  

Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie? par 2

Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie  (1).jpg Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie? | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Elegancka, prosta, ponadczasowa — właśnie taka jest nasza łazienka

Jeżeli jesteś miłośnikiem elegancji, prostoty i funkcjonalności, nasza aranżacja na pewno przypadnie Ci do gustu. Efektowne płyty w szarym kolorze szarym doskonale sprawdzają się w tej nowoczesnej łazience. Z powodzeniem można także wykorzystać je we wnętrzach klasycznych i loftowych. Połączenie ich z drewnopodobnymi płytkami dało nam wyjątkowo udaną kompozycję, która przyciąga wzrok i sprawia, że łazienka jest stylowa, ale nie surowa. Drewno doskonale podkreśla nowoczesny styl pomieszczenia.  

Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie? par 3

Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie  (2).jpg Surowa, czy przytulna — oto jest pytanie? | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ

Aby całość wyglądała spektakularnie, wykorzystaliśmy tutaj białe elementy w postaci szafki pod umywalkę, nablatowej umywalki i toalety. Elementy te przełamują walkę surowości szarych płytek z przytulnością drewna. A jeśli o umywalce mowa, jej regularny owalny kształt uspokaja wnętrze. Całości natomiast dopełniają chromowane elementy w postaci armatury łazienkowej oraz wykończeń prysznica.