Retro, a jednak nowocześnie — nietuzinkowy salon przyciągający wzrok par 1

Retro, a jednak nowocześnie — nietuzinkowy salon przyciągający wzrok

Styl retro, czy vintage szturmem zdobył nasze serca. Wiele osób ceni sobie meble stylizowane na te, które posiadały nasze babcie. Co więcej, niektórzy szukają takich perełek, odnawiają je i wstawiają do swoich sypialni, czy salonów. Mając to na uwadze, chcemy dziś pokazać Wam salon, który urządziliśmy w nowoczesnym, aczkolwiek starodawnym stylu. Brzmi absurdalnie? Nam jednak ta sztuka się udała.  

Retro, a jednak nowocześnie — nietuzinkowy salon przyciągający wzrok par 2

Retro, a jednak nowocześnie.jpg Retro, a jednak nowocześnie — nietuzinkowy salon przyciągający wzrok | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Dostojne i eleganckie meble to klucz do sukcesu

Przyglądając się prezentowanemu wystrojowi wnętrza nie sposób oderwać wzorku od eleganckich, stylowych mebli, które zdobią ten salon. Okrągły, drewniany stół, do którego dobrano cztery drewniane krzesła z tapicerowanymi siedziskami, choć są nowoczesne, wyglądem przypominają te, które można znaleźć w domach naszych dziadków. Uzupełniono je przepiękną komodą, której fronty przypominają fornirowane kredensy, tak pieczołowicie pielęgnowane przez naszych przodków.  

Retro, a jednak nowocześnie — nietuzinkowy salon przyciągający wzrok par 3

Aby wnętrze nabrało wyrazu, uzupełniliśmy je ciemną tapetą w kolorze brązowo-granatowym oraz pięknymi, długimi zasłonami w kolorze czerni i złota. Całości dopełnia nowoczesna, wygodna 3-osobowa, granatowa nowoczesna kanapa na ciekawych nogach oraz drewniany, delikatny, niski stolik kawowy, którego blat uzupełniono szkłem. 

Aby aranżacja była idealna, dodaliśmy do niej zwisające, kuliste żyrandole uzupełnione złotą obwódką oraz kwiaty umieszczone w zwisających doniczkach, które nadają pomieszczeniu przytulności i koloru.