Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki - par 1

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki

Elegancka i ponadczasowa — tak z pewnością można powiedzieć o naszej kolejnej aranżacji. Postawiliśmy w niej na drewno i szarość, która obok bieli stała się ostatnio kolorem, który sprawdza się wszędzie. Szary kolor dla wielu odcieniem, który pasuje do każdego stylu i koncepcji. Naszym wystrojem udowadniamy, że faktycznie tak jest.

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki - par 2

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki  (2).jpg Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Elegancka szarość nie tylko na ścianach

Tworząc tę aranżację chcieliśmy, aby nie była ona zbyt monotonna. Dlatego też gres imitujący betonowe płyty pojawił się nie tylko na ścianach. Umieściliśmy go również pod wolnostojącą wanną, z tą różnicą, że w tym miejscu znajduje się jaśniejszy odcień gresu, który rozświetla wnętrze. Na uwagę zasługuje także duży, dekoracyjny kaloryfer w odcieniu grafitu, który nie tylko daje dużo ciepła, ale staje się przysłowiową ozdobą całego wnętrza.

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki - par 3

Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki (3).jpg Ponadczasowa klasyka w cenie — beton i drewno idealne do łazienki | Wyposażenie wnętrz MAXFLIZ
Drewniany gres i nietuzinkowe oświetlenie robią robotę

Jeżeli myślisz, że wiszące lampy w postaci żarówek absolutnie nie pasują do łazienki, spójrz na naszą aranżację. Umieszczone na złotych i czarnych kablach klosze sprawiają, że miejsce to staje się przytulne i idealne do odpoczynku. Pozostałe oświetlenie to listwy LED, które umieszczono wokół podwieszanego sufitu oraz w nim (po prawej stronie). Warto podkreślić, że nie tylko oświetlenie dodaje całej aranżacji przytulności. Nie można zapominać o drewnianym gresie, który umieszczono po prawej stronie na podłodze i pociągnięto go na ścianie nad umywalką. Dzięki niemu całość nabrała charakteru niczym łazienki w SPA lub najlepszych hotelach.